реклама

реклама

Сьогодні містом прокотилась негода із сильним вітром та дощем. Світлини наслідків негоди черкащани активно поширюють у соціальній мережі.


 

Так, депутат міськради Максим Шило зафіксував «безпілотні судна» у вигляді сміттєвих баків, які рухались вулицею Гагаріна.

Не обійшлось без наслідків і для одного з черкаських торгівельних центрів.

«Хрещатик-сіті» трохи покоцало», - написав черкащанин Олександр Носенко.

Фото зваленого дерева на бульварі Шевченка поблизу "Ощадбанку" поширив Ігор Нестеренко.

Про ще одне звалене дерево інформує черкащанин Євген Єзик.

"Тактильна згадка про історичну памятку нe постраждала, алe питання до відділу eкологіі, чому впало дeрeво, аджe щорічні обстeжeння, купа зрізаних дeрeв?", - написав пан Євген.



Про контраст погоди також написала черкаська журналістка Тетяна Сухенко, а також поширила фото граду, який сипав з неба.

"Вулиця Чайковського. Поки в нас лютувала негода і сипав град як квасоля, в ПЗР світило сонце".

У районі хімселища рух транспорту ускладнився через велику кількість води на проїжджій частині, інформує журналіст "Прочерку".


реклама

Коментарі  

 
0 #18 федор принципиальный 28.07.2017 12:25
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
[

Хведька! - во всем виноват Госдеп США, МВФ, и ,естественно, всемирный сионистский заговор, "гейропа" тут тоже руку приложила - можешь даже не сомневаться.Информация об этом есть в "шифровках" из мацквы, которые тебе регулярно приходят.Читай их внимательнее и у тебя не будет вопросов. :lol: :lol: :lol:

Солдат,с юмором у тебя слабовато,но я не в этом не виноват.

Может и слабовато.Зато ты у нас еще тот "жванецкий".Ты как всегда "НЕ В ЭТОМ НЕ ВИНОВАТ".Скулишь только из-под забора.Все тебе не так. :lol: :lol: :lol:

Солдат гена,тебе все так,отремонтиру й мост через Днепр в срок или опять Госдеп США виноват,а может горе-губернатора в очко целовать за его постоянное словоблудие в отношении сроков.

Хорошая идея.Поцелуй.Вдруг поможет. ;-)
Оловянный солдатик живи и здравствуй !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 СОЛДАТ 27.07.2017 20:38
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
[

Хорошая идея.Поцелуй.Вдруг поможет. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 СОЛДАТ 27.07.2017 20:36
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Кто же это нашкодил в Черкассах и области,что погода так мстит,но народ тут ведь не причем,да,горе-керивныки ?

Хведька! - во всем виноват Госдеп США, МВФ, и ,естественно, всемирный сионистский заговор, "гейропа" тут тоже руку приложила - можешь даже не сомневаться.Информация об этом есть в "шифровках" из мацквы, которые тебе регулярно приходят.Читай их внимательнее и у тебя не будет вопросов. :lol: :lol: :lol:


Солдат Гена,мне пос*ать,что происходит за пределами Украины,я болею за страну и Черкассы,где родился и живу,мне не безразлично кто керует областью и городом-тупые бездари,лавочни ки или

Федя- если "болеешь" - сходи лучше на больничный,може т за это время областью и городом назначат и выберут руководить кого-то другого. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 федор принципиальный 27.07.2017 19:04
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 федор принципиальный 27.07.2017 18:58
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Знову перегрівся, фєдот? 27.07.2017 13:46
Цитую федор принципиальный:
я не в этом не виноват.

Що означає цей вінегрет зі слів - "НЄ в етом НЄ віноват", НЄвмєняшка? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Пенсіонер 27.07.2017 13:46
Біля Ощадбанку по Шевченка (між Пастерівською та Р.Люксембург) горе-полісмени лише спромоглися своєю автівкою перегородити проїзну частину. Як би не критикували колишню ДАІ, але ті могли й рух регулювати в разі виникнення затору. А ці "полісмени" на запитання водія маршрутки: "Кудою об'їхати?" знизують плечима! А потім з'ясовується, що перекриті не 1, а 2 квартали, й знову водію маршрутки довелося вертатись назад, щоб здолати перешкоду! Навіщо потрібен цей дитсадок в Поліції, якщо їх працівники ні на що не спроможні й лише проїдають бюджетні кошти (а ще - фото робити)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Не тупи! 27.07.2017 13:28
Цитую федор принципиальный:
Кто же это нашкодил в Черкассах и области,что погода так мстит,но народ тут ведь не причем,да,горе-керивныки ?

Ты, Федька, все больше тупишь! :-x
А Германию затопило и рашку бурями переколдобило тоже из-за Бондаренко или Ткача, в которых ты горячо влюблен? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 СОЛДАТ 27.07.2017 12:30
Цитую федор принципиальный:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 федор принципиальный 27.07.2017 12:11
Цитую СОЛДАТ:
Цитую федор принципиальный:
Кто же это нашкодил в Черкассах и области,что погода так мстит,но народ тут ведь не причем,да,горе-керивныки ?

Хведька! - во всем виноват Госдеп США, МВФ, и ,естественно, всемирный сионистский заговор, "гейропа" тут тоже руку приложила - можешь даже не сомневаться.Информация об этом есть в "шифровках" из мацквы, которые тебе регулярно приходят.Читай их внимательнее и у тебя не будет вопросов. :lol: :lol: :lol:

Солдат,с юмором у тебя слабовато,но я не в этом не виноват.