реклама

реклама

Після зливи, що пройшлася напередодні Черкасами, на нещодавно відремонтованій вулиці Героїв Дніпра забив з-під землі «фонтан». Як пояснив представник заступник директора підрядної організації ПП «Дорстрой» Ігор Віблий, вода била ключем з-під землі через проблему в зливовій каналізації, інформує vikka.ua.

365985

«На реконструйованій ділянці зливова каналізація працює. Проблема на відрізку між перехрестям Смірнова і до Козацької. Уся вода з кільця на Смірнова, з Чорного яру, з Гагаріна іде по колектору до витоку на Козацькій... А там засмітилось, обвалилось, труби потріскали, чи залоїлось... Не буду стверджувати... Закони фізики ніхто ще не відміняв. Відбувається підпор води, і, як наслідок – фонтан», – пояснив підрядник.

За його словами, єдиний вихід із ситуації – якомога швидше провести реконструкцію третьої частини Героїв Дніпра, зокрема й зливової каналізації на тому ж відрізку.

Як повідомлялося, сильна гроза у Черкасах встигла відзначитися в усіх районах міста.

460821

Фото: Фейсбук / Андрій Черевань

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Щука 30.07.2017 20:12
Цитую За Митницю!:
Бондаренко і Трєнькін, ви - нездари в усьому. Пора вже в цьому зізнатися!!!

Ну і зізналися, що дурні! А що дальше? Де в якому законі написано, що дурні не можуть бути мерами і депутатами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 крюгер 29.07.2017 16:42
дебилы бля! Лавров
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ідея 29.07.2017 08:06
Проект клумби замінити на фонтан. Щоб зекономити , можна використати той ,що стояв біля Палацу піонерів (у вигляді унітазу). Якщо у БАВ є дизайнерські пропозийії-подивимося
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Питаннячко 28.07.2017 08:45
Щось підказує, що служби про каналізацію, колектори, лівньовки знають, але от команди від молодої "команди" немає. Бо судіть самі - великі потопи в нашому місці - рідке явище, ну пошумлять людішки та й годі. Та й закопувати гроші "в землю" (прим. - робити нормальне водовідведення з тротуарів, доріг) - сильно не попіаришся, ціна робіт - величезна, а піару - нуль. Куди добріше і простіше - "колупати" асфальт, вкладати пліточку, робити "евро" двори та "евро" пляжі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Адвокат 27.07.2017 17:22
Цитую Юрист:
Цитую Федорович.:
Міський голова малює квітники на реконструйовані й частині вулиці, замість того щоб до початку реконструкції вирішити питання перекладки зливового колектору на труби більшого діаметру . Без виконання цих робіт ,- гроші на вітер. Анатолій Васильович, хто Вас консультує? Чому цього не передбачили проектанти? Чим в цей час зайняті фахівці з департаменту ЖКГ? А замісник по комунальним питанням? Де взагалі Ваша команда? Це все напевне від того що кругом Вас одні однопартійці?!

Та Департамент ЖКГ - це взагалі - аут. Путнього від слова не почуєш, не кажучи про якість роботи. Таке враження, що там одні .діоти.

Який завод, такі і бомби :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #4 Світлана 27.07.2017 14:28
Цитую За Митницю!:
Бондаренко і Трєнькін, ви - нездари в усьому. Пора вже в цьому зізнатися!!!

Вони про це знають, але жадібність застилає розум й самозбереження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+47 #3 Юрист 27.07.2017 14:02
Цитую Федорович.:
Міський голова малює квітники на реконструйовані й частині вулиці, замість того щоб до початку реконструкції вирішити питання перекладки зливового колектору на труби більшого діаметру . Без виконання цих робіт ,- гроші на вітер. Анатолій Васильович, хто Вас консультує? Чому цього не передбачили проектанти? Чим в цей час зайняті фахівці з департаменту ЖКГ? А замісник по комунальним питанням? Де взагалі Ваша команда? Це все напевне від того що кругом Вас одні однопартійці?!

Та Департамент ЖКГ - це взагалі - аут. Путнього від слова не почуєш, не кажучи про якість роботи. Таке враження, що там одні .діоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #2 Федорович. 27.07.2017 13:01
Міський голова малює квітники на реконструйовані й частині вулиці, замість того щоб до початку реконструкції вирішити питання перекладки зливового колектору на труби більшого діаметру . Без виконання цих робіт ,- гроші на вітер. Анатолій Васильович, хто Вас консультує? Чому цього не передбачили проектанти? Чим в цей час зайняті фахівці з департаменту ЖКГ? А замісник по комунальним питанням? Де взагалі Ваша команда? Це все напевне від того що кругом Вас одні однопартійці?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+55 #1 За Митницю! 27.07.2017 12:56
Бондаренко і Трєнькін, ви - нездари в усьому. Пора вже в цьому зізнатися!!!