реклама
У Черкасах за участі народного депутата Олега Петренка відбулась відкрита конференція на тему легалізації короткоствольної вогнепальної зброї на території України. Ініціювала збори політична партія «Національний корпус», повідомляє «Antenna».

1501317773_zbro

Учасники конференції «Зброя – твоє право» обговорили законодавче підґрунтя закону про легалізацію вогнепальної зброї, прийняття цього кроку суспільством та які наслідки матиме легальна вогнепальна зброя для українців. Окрім того спікери зазначили яким чином провладні партії у парламенті та перші обличчя держави протистоять населенню у питанні вільного володіння зброєю.

В результаті «Національний корпус» вимагатиме прийняття закону про цивільну зброю і боєприпаси та розширення права на самозахист. Впровадження програми з легалізації або викупу незареєстрованої зброї, яка наразі є у населення. Окрім того посилення кримінальної відповідальності за нелегальне володіння вогнепальною зброєю.

реклама

Коментарі  

 
-1 #1 Сидоров. 29.07.2017 23:45
Я за легалізацію зброї для населення. По перше це безпека громадян, по друге у кожного розумного громадянина вже є або він хоче мати зброю вдома.Достатня кількість незареєстровано ї зброї знаходиться на руках.З цим потрібно щось робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...