реклама

реклама

Генеральний план, прийнятий під час скандального засідання міськвиконкому у Черкасах директор департаменту архітектури та містобудування вважає таким, що покращує інфраструктуру міста.

Серед переваг цього генплану Савін вбачає зведення навчально-виховного комплексу та зменшення площі забудови.

- Якщо за попереднім генпланом передбачалось 26,7 га багатоквартирної забудови, то зараз – 8,7 га, - наголосив Артар Савін.

За його словами, на 10 га збільшилась і площа території рекреаційного призначення.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Коренной 04.08.2017 04:14
Цитую Черкас:
Цитую 12 месяцев:
Цитую Артар сказав?:
"Личко" з нульовим IQ :-x


Не надо хамить, нормальное лицо представителя власти.

Угу... Років так з тисячу тому міг би буть нормальним баскаком Золотої Орди - розріз очей підходящий ;-)

А мне, знаете ли, все понаехавшие на одно лицо : что этот уроженец Магадана, что Толя з Лысянкы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 гражданин не начальник 02.08.2017 18:41
Цитую Черкащанин:
Схожицй на інопланетянина. Такому по барабану, що з Черкасами буде :cry:


Мля, да каждый нормальный человек с чувством юмора понимает, что ты гонишь. Артур, самый четкий начальник с понятиями, а там в перспективе, глядишь и мером будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Бабай 02.08.2017 10:17
Цитую коля:
"Какая отвратительная рожа" :roll:

Лучше бы разобрался с котлованом под многоэтажный дом по бул.Шевченко 289 во дворе.Его уже больше 10 лет превращают в мусорку.Когда котлован рыли Савина я лично там видел.Руководитель хренов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Черкас 02.08.2017 09:57
Цитую 12 месяцев:
Цитую Артар сказав?:
"Личко" з нульовим IQ :-x


Не надо хамить, нормальное лицо представителя власти.

Угу... Років так з тисячу тому міг би буть нормальним баскаком Золотої Орди - розріз очей підходящий ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 12 месяцев 02.08.2017 08:42
Цитую Артар сказав?:
"Личко" з нульовим IQ :-x


Не надо хамить, нормальное лицо представителя власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Сотник 02.08.2017 01:42
Ауууууу,- Черкащани, - "ОСЬО", - і цим все сказано !!!!! Кого ми маємо у головах Черкаської міської ради?! До речі,- так же ж, як і у керманичах обласної Державної адміністрації, - "СЬОДНЯ"!!!
Ми що, реально - бид..о?! Чи не має, у Черкасах,- достойних, розумних, освічених містян, щодо управління містом, чи областю,- що нами керують з Лисянки, або з-під Одеси, чи, до-недавна,- з Донбасу?!!!! Де поділися всі наші мудрі земляки? Чого в Україні не чутно потужнього голосу з Черкащини, як це було за часів молодої Незалежності ?! Невже перевелися нащадки великих - Хмельницького і Шевченка ???!!! СУМНО ЗА НАШ КРАЙ !!!!! Одні "бариги"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Коренной 02.08.2017 01:31
Конечно, заступился. Это же его фирма строит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 На Азірова схоже 01.08.2017 22:07
Як не вміло говорити українською - так і не вміє... :-x