реклама
Програма навчання депутатів
реклама
4 серпня 2017 р. об 12.00 в Канівському комплексі «Авто-ріка» ( вул. 206 дивізії,1, м. Канів) відбудеться круглий стіл на тему: «Пластикове забруднення довкілля: суть та гострота проблеми».

Захід проходитимуть за ініціативи Хотинської міської ради, Канівського природного заповідника та Партії Зелених України.

В обговоренні візьмуть участь представники влади, екологи, вчені, представники екологічних рухів та всеукраїнських громадських організацій.

Власний план вирішення цієї проблеми презентує керівництво Партії зелених України – Голова «зелених» Віталій Кононов разом із заступником Олександром Зіскіним.

«Проблема пластикового забруднення в Україні поступово набирає небезпечних обертів - екологи вже давно б’ють на сполох. Говорячи мовою цифр, ситуація виглядає катастрофічно: світовий обсяг накопичення пластикових відходів у 2017 р. складе 311 млн. тон,  у той час як в Україні – 618 тис. тон, що переважає усі допустимі норми.

Для подолання пластикової катастрофи, держава, у тому числі, на місцевому рівні, має сприяти створенню мереж прийому непридатного пластику,  заохочувати діяльність із його переробки та  підтримувати незалежні ініціативи. Вирішення цієї проблеми залежить від кожного з нас, оскільки відмова та мінімізація використання пластикових предметів одноразового вжитку є обов’язковою умовою для унеможливлення пластикового забруднення», - йдеться у повідомленні організаторів.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр