реклама

реклама

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наголошує, що не має відношення до призначення підрядника, який виконує роботи на черкаській дамбі. Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

«Це – не мої повноваження. Замовником робіт на мосту й дамбі є Служба автомобільних доріг області, що не підпорядкована ОДА (це – регіональний підрозділ Укравтодору). Підрядники перемогли у відповідних тендерах, які теж проводить не ОДА.

Приміром, ремонтувати міст претендували п’ять компаній. Найдешевшу пропозицію (близько 121 млн грн) надало ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Воно й було визначено переможцем, а відтак виконує роботи», - наголосив Юрій Ткаченко.

реклама

Коментарі  

 
+8 #15 Олесь 05.08.2017 08:53
Друзья мои, я совершенно с вами согласен,что ткаченко это недорозумение областного масштаба,но он полностью устраивает банковую,потому что порошенко узурпировал всю власть и спрос по большому счёту только с него.Банковой не нужны руководители самостоятельно принимающие решения и думающие вразрез с думкой шоколада.Поэтому думать необходимо кого убирать надо чуть выше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Олександр 05.08.2017 08:45
Цитую федор принципиальный:
слюнтяй и размазня,зато в свое время с черевой грабанули"Золотую подкову",настроили поместей в Водяныках и Кединой горе,лавок,каба ков-там они соображают,а здесь виноват дядя Вася.

Придёт время,а оно не за горами,спрос будет жёсткий с каждой порошенковской шестёрки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Щука 04.08.2017 19:44
Дивно! Всі тролі проти Ткаченка. А де ткаченкові тролі? Мабуть таки слабак, губер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Коломієць 04.08.2017 19:20
Що можна сказати про цього чоловіка? Ні риба,ні мясо і в голоаві пустота...водій натуральний,а не губернатор...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Федорович. 04.08.2017 18:20
Зауваження авторам статті,- підрядника не призначають а визначають. А те що губернатор ніякий, так ніхто ж і не заперечує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Ткаченко це читав? 04.08.2017 18:07
"Приміром, ремонтувати міст претендували п’ять компаній"(с) А при чому слово "приміром" у цьому реченні?! Який дурень йому прес-реліз писав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Олександр С. 04.08.2017 17:13
Вся область сміється із цього
............. за нього думають брати-вірмени, такі як Казарян
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 ЗАХАРІЙ 04.08.2017 17:01
Баласт, май сміливість і мужність... звільни посаду, ти не тянеш навіть на 2 %
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Щука 04.08.2017 16:27
Ткаченко абсолютно прав. Це ще одне підтвердження необхідності децентралізації . А ще половина голів РДА поставлені в обхід губера. Навіть заступників сам не призначав, або політичні партії, або Черевко, або адміністрація президента не говорячи про керівників обласних організацій і підприємств.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 федор принципиальный 04.08.2017 15:48
слюнтяй и размазня,зато в свое время с черевой грабанули"Золотую подкову",настроили поместей в Водяныках и Кединой горе,лавок,каба ков-там они соображают,а здесь виноват дядя Вася.