реклама
Кіношот
реклама
5TV

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наголошує, що не має відношення до призначення підрядника, який виконує роботи на черкаській дамбі. Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

«Це – не мої повноваження. Замовником робіт на мосту й дамбі є Служба автомобільних доріг області, що не підпорядкована ОДА (це – регіональний підрозділ Укравтодору). Підрядники перемогли у відповідних тендерах, які теж проводить не ОДА.

Приміром, ремонтувати міст претендували п’ять компаній. Найдешевшу пропозицію (близько 121 млн грн) надало ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Воно й було визначено переможцем, а відтак виконує роботи», - наголосив Юрій Ткаченко.

реклама

Коментарі  

 
+8 #15 Олесь 05.08.2017 08:53
Друзья мои, я совершенно с вами согласен,что ткаченко это недорозумение областного масштаба,но он полностью устраивает банковую,потому что порошенко узурпировал всю власть и спрос по большому счёту только с него.Банковой не нужны руководители самостоятельно принимающие решения и думающие вразрез с думкой шоколада.Поэтому думать необходимо кого убирать надо чуть выше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Олександр 05.08.2017 08:45
Цитую федор принципиальный:
слюнтяй и размазня,зато в свое время с черевой грабанули"Золотую подкову",настроили поместей в Водяныках и Кединой горе,лавок,каба ков-там они соображают,а здесь виноват дядя Вася.

Придёт время,а оно не за горами,спрос будет жёсткий с каждой порошенковской шестёрки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Щука 04.08.2017 19:44
Дивно! Всі тролі проти Ткаченка. А де ткаченкові тролі? Мабуть таки слабак, губер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Коломієць 04.08.2017 19:20
Що можна сказати про цього чоловіка? Ні риба,ні мясо і в голоаві пустота...водій натуральний,а не губернатор...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Федорович. 04.08.2017 18:20
Зауваження авторам статті,- підрядника не призначають а визначають. А те що губернатор ніякий, так ніхто ж і не заперечує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Ткаченко це читав? 04.08.2017 18:07
"Приміром, ремонтувати міст претендували п’ять компаній"(с) А при чому слово "приміром" у цьому реченні?! Який дурень йому прес-реліз писав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Олександр С. 04.08.2017 17:13
Вся область сміється із цього
............. за нього думають брати-вірмени, такі як Казарян
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 ЗАХАРІЙ 04.08.2017 17:01
Баласт, май сміливість і мужність... звільни посаду, ти не тянеш навіть на 2 %
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Щука 04.08.2017 16:27
Ткаченко абсолютно прав. Це ще одне підтвердження необхідності децентралізації . А ще половина голів РДА поставлені в обхід губера. Навіть заступників сам не призначав, або політичні партії, або Черевко, або адміністрація президента не говорячи про керівників обласних організацій і підприємств.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 федор принципиальный 04.08.2017 15:48
слюнтяй и размазня,зато в свое время с черевой грабанули"Золотую подкову",настроили поместей в Водяныках и Кединой горе,лавок,каба ков-там они соображают,а здесь виноват дядя Вася.