реклама
Кредит готівкою
реклама
У видавництві «Дискурсус», що на Івано-Франківщині, з дня на день має вийти книга «Звичайні незвичайні священники». Це історії про священиків, які є хорошими прикладами життя загалом.

Це історії про отців, які не фігурують у гучних скандалах, а щоденною тихою молитвою й працею служать Богові й людям.

Серед нарисів і робота черкаського журналіста сайту «Прочерк» Назарія Вівчарика. Він написав нарис про священика зі Львова Сергія Генгера.

20638371_2391878184370877_6596853071773085289_n

– Люблю брати участь в подібних проектах, бо тоді можна якнайкраще поєднати ремесло з творчістю, додавши до своєї журналістської роботи художності та власних переживань. Коли я дізнався з інтернету про проект, який розпочало видавництво, то одразу згадав за свого доброго знайомого – священика і паралельно лікаря, що працює в морзі, Сергія Генгера зі Львова. Я познайомився з ним випадково, будучи якось улітку в Західній Україні у друзів. Ця людина справді непересічна, бо він у прямому сенсі має справу і з тілом, і з душею. Його роботи, звісно, викликає певні застереження як для простого люду, та поряд з тим оцей контраст між людиною в чорній мантії та людиною в білому халаті викликає і сум’яття, і захоплення, і багато інших відчуттів. З цим чоловіком я знайомий вже давно, приїздив отець Сергій і на Черкащину, де я його знайомив з нашим краєм. У цілому, це дуже проста в спілкуванні і ерудована людина. З ним можна легко поговорити на темі, які не завжди можеш порушити з іншими людьми. І отець Сергій спокійно і розважливо все розтлумачує, не відлякуючи фразами на кшталт: «Ви не маєте духовної освіти, тож немає про що з вами говорити». В цілому, у кожній професії є люди випадкові, а є такі, що працюють за покликанням. Я знаю, що і на Черкащині є багато хороших священиків. Проте проект видавництва «Дискурсус» не обмежувався рамками однієї області, тож я все таки написав саме про львівського священика, але хтозна, можливо, колись подібний проект буде реалізований і на Черкащині, – зазначив Назарій Вівчарик.

Перша презентація книги буде на Форумі видавців у Львові.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 пенсіонер 08.08.2017 22:42
свій про свого для свого..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 правда 07.08.2017 12:37
Повернімося до рідних богів, а не до тих, яких нам накинув Константинополь ! Ми не овечки стада Авраамового! Ми діти Дажбога!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 prof 07.08.2017 10:04
Дивна країна. За вікном 21 століття. Колосальні досягнення науки і технологій. Завдяки наукам фізиці, хімії, біологію ми маємо фантастичні речі. А героями книг стають не люди науки, не люди прогресу, а попи. Чим не парадокс. Дике Середньовіччя, яке губить нашу країну. Бо попи і їх злочинні організації, які мають колосальний прибуток займаються зомбування, розпалюють ненависть і ворожнечу (КП --- націоналістичну , МП --- пропутніську). І про них пишуть книги, ці книги читатимуть діти і отруютимуть їх свідомость, будуть руйнувати їх мораль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр