реклама

реклама

Виправданий судом екс-очільник Черкаської ОДА відвідав Черкаську область. Про це у Facebook пише колишній віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

tudelo2

«Вчора прокурорські розповіли історію приїзду на Черкащину одного з найближчих соратників Януковича - Тулуба. "Професійні" правоохоронні органи та "чесні" суди не знайшли й натяку на злочинні й незаконні дії вугільного мафіозі, колишнього очільника Черкащини та співвласника мисливських угідь Януковича в Сухолуччі?!

Як розповідають, Сергій Борисович ОСОБИСТО ознайомився з документами про його ПОВНУ ЧЕСНІСТЬ І НЕПІДСУДНІСТЬ на території України та почаркував зі своїми колегами по колишній владі області. Розповів, що втомився відпочивати і літати між своїми "чесно" заробленими віллами і будинками в Іспанії, Криму та під Москвою. Хочеться йому вже й до влади повернутися!

Нагадаю, що за час керівництва Черкащиною Тулуб привіз з собою цілий десант донецьких та обклав "податками" і мертвих і живих і ненарожденних... Один бізнесмен розповідав, що якби нинішні очільники області та місцеві поміщики - вони ж депутати ВР та обласної ради заплатили на підтримку армії скільки вони платили в офіційний і в неофіційних фонди Тулуба, то українські військові були б краще укомплектовані, анїж натовці!

За час "донецької окупації" Черкащини від тиску та погроз передчасно відійшли на той світ кілька відомих керівників господарств. Жорстоке побиття молоді біля ОДА Луганською міліцією, яку викликав наляканий Тулуб, залишилося теж нерозкритим, як і десятки інших злочинів!

От я думаю, що прокурорам, суддям та поліції не зарплати треба збільшувати, їм би СОВІСТІ І ЧЕСТІ ПОБІЛЬШЕ!

А місцева влада що ж робить - запитаєте? НІчого - дивиться на "торгуючий та заробляючий" владний Київ і "потихеньку" земельку скуповує та бюджетні гроші ділить! Навіщо їм бороться з тулубами, бо як ті знову до влади прийдуть треба буде ж знову в їхні фонди гроші здавати та прославляти "'славних синів Черкащини"! – емоційно висловлюється Томенко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #42 Злой 12.08.2017 09:23
Цитую депутат:
Цитую Ризикує, чумазий:
Тулупок інше не враховує - він же може просто нарватися на когось із реальних майданівців ;-)

А де хто бачив реальних майданівців? Те що зараз відбувається в країні реальні майданівці допустити не могли б.

А самим слабо?Или мы сильны на расстоянии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #41 Ватсон 12.08.2017 03:36
Риба гниє з голови.Ж*ди доводять Україну до чергової різні.ПЕРШІ БУДУТЬ ВОНИ Ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #40 Валентина 11.08.2017 09:15
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
А Чуприна знает про возвращение тулуба,ждём реакции.

Ьій виклик "Один-на-один" залишається в силі!

Делайте ставки господа.Одна только просьба-завалить его в глубокий нокаут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #39 депутат 10.08.2017 18:28
Цитую Ризикує, чумазий:
Тулупок інше не враховує - він же може просто нарватися на когось із реальних майданівців ;-)

А де хто бачив реальних майданівців? Те що зараз відбувається в країні реальні майданівці допустити не могли б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #38 Шерше ля фам 10.08.2017 11:55
Цитую Вася:
голова партии регионов)

27.12.2014
У дочери украинского экс-премьера - новый муж и контроль над крымскими банками
В феврале этого года (зять Тимошенко) Чечеткин-младший стал акционером российского "Генбанка" третьего крупнейшего банка в Крыму сообщает Hubs. А во время кровавых событий на Майдане Женю и Артура видели в роскошном отеле в Риме там была и семья бизнесмена вместе они праздновали день рождения Тимошенко-младшей
10 августа 2017 Банк России ввел временную администрацию в Генбанк, который является одним из крупнейших в оккупированном Крыму. Накануне решения Банка России "правительство" Крыма привлекло входящий в группу "Россия" Собинбанк в качестве системного инвестора для Генбанка. Этот шаг объяснили заботой о повышении финансовой устойчивости финучреждения. Следует отметить что Генбанк после аннексии Крыма Россией был одной из трех кредитных организаций, которые работали на временно оккупированном полуострове
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #37 Радник 10.08.2017 09:58
До речі, 13 серпня у Сергія Борисовича днюха!!! Скинемось на подарунок?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #36 Вася 09.08.2017 20:28
Порошенко основатель,голо ва партии регионов и что с того ?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #35 Верник 09.08.2017 14:38
Цитую вовка-морковка:
РЕГІОНАЛИ ПОТИХЕНЬКО ПОВЕРТАЮТЬСЯ ! В ЧЕРКАСЬКІЙ РДА ВЗЯЛИ НА РОБОТУ ДІЛОВОДОМ _ РАДНИКОМ ( А ЧИ ІСНУЄ ТАКА ПОСАДА В ОРГАНАХ ВЛАДИ ?)ГОЛОВИ ДУЖЕ ЦІКАВУ ЛЮДИНУ, СПИТАЙТЕ У РЯДОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ЩО ВОНА ТВОРИТЬ, НЕ МАЮЧИ ЗАКОННИХ ПІДСТАВ КЕРУВАТИ БУДЬ _КИМ,

прізвище???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #34 ??? 09.08.2017 13:30
Цитую вовка-морковка:
РЕГІОНАЛИ ПОТИХЕНЬКО ПОВЕРТАЮТЬСЯ ! В ЧЕРКАСЬКІЙ РДА ВЗЯЛИ НА РОБОТУ ДІЛОВОДОМ _ РАДНИКОМ ( А ЧИ ІСНУЄ ТАКА ПОСАДА В ОРГАНАХ ВЛАДИ ?)ГОЛОВИ ДУЖЕ ЦІКАВУ ЛЮДИНУ, СПИТАЙТЕ У РЯДОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ЩО ВОНА ТВОРИТЬ, НЕ МАЮЧИ ЗАКОННИХ ПІДСТАВ КЕРУВАТИ БУДЬ _КИМ,

Голова РДА Яріш - "приблатньонний пацан", тому витворяє, що хоче. А посади "діловод-радник" немає у жодному штатному розкладі, бо це дві різні посади, на кожну з яких людина має призначатися після прозорого конкурсу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 Медвед 09.08.2017 12:41
Томенку повірити - себе обманути... :-x