реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
Планується реконструкція центральної площі міста та облаштування скверу Слави, як єдиного комплексу пам`ятних знаків воїнам-героям землякам нашого міста.

фото з архіву, з відкриття знаку:

20664580_2056518234569082_9122169483954875346_n

Сьогодні там розташовані пам’ятні знаки воїнам-інтернаціоналістам, прикордонникам, бійцям ВДВ, духовна каплиця.

Виконавчим комітетом міської ради пропонується перенести пам`ятні знаки Героям Небесної Сотні та воїнів АТО до скверу Слави.

Пропозиції щодо зазначеної реконструкції надсилайте на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 4-21-55 до 20.08.2017. Про це йдеться на сайті Смілянської міськради

Офіційний протест проти такого рішення влади висловив Анатолій Терещенко, ГО "Територія гідності"

«Хочу нагадати теперішнім очільникам міста, що вони сьогодні влада в державі Україна, а не Малоросії завдячуючи саме тим, кому цей пам'ятний знак встановлено - Небесній Сотні. Ви приходите і йдете, а вони навічно в історії України. Тому не смійте рушити те, що зроблено коштом і руками небайдужих смілян», – зазначає Анатолій Терещенко.

Так у Смілі влада бачить реконструйовану площу:

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz5000000000

реклама

Коментарі  

 
+2 #4 лора 12.08.2017 21:39
Пам"ятні знаки ГЕРОЯМ Небесної Сотні та воїнів АТО повинні залишатись на місці, а саме на центральній площі. Кому вони мішають?Треба дивитись їм в очі щодня кожному з нас, просити вибачення,молит ись за них,пам"ятати всих, хто завчасно пішов з життя, мріючи про краще наше з вами майбутнє. Це моя точка зору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Пошливы 10.08.2017 23:21
Так званые воины интернационалис ты отстаивали интересы умирающего СССР в Афганистане. Небесная Сотня погибла в Киеве отстаивая идеалы свободы и независимости Украины, в конце концов, нашего с вами человеческого достоинства. Как она будет соседствовать в захудалом сквере с апологетами агрессии комунофашистов? Скорее всего этот бредовый план заказуха регионалов, их подленький реванш. Смела всегда была заповедником коммунизма. Похоже сейчас это заповндник маразма и испытательная площадка реваншистов. Неужели местная власть совсеи страх потеряла? Или у неё такие влиятельные кукловоды?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 СОЛДАТ 10.08.2017 15:02
Цитую депутат:
Кожному посадовцю на двері кабінету прикріпить ці знаки, щоб знали і пам*ятали за що люди віддали життя, а не за те що зараз робиться. Їм потрібно що секунди про це напоминать.

Кожному посадовцю під двері кабінету треба поставити шибеницю.Так буде надійніше.А декого з цих "посадовців" уже і повісити не завадило б. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 депутат 10.08.2017 14:46
Кожному посадовцю на двері кабінету прикріпить ці знаки, щоб знали і пам*ятали за що люди віддали життя, а не за те що зараз робиться. Їм потрібно що секунди про це напоминать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр