реклама
Програма навчання депутатів
реклама
e5ea2bfb842311901d32291c7229b222 Черкаською місцевою прокуратурою систематично вживаються заходи представницького характеру у бюджетній сфері.

Так, встановлено, що посадовими особами територіальних управлінь Укртрансбезпеки у пункті габаритно-вагового контролю проведено ваговий контроль вантажних автомобілів. За результатами зважування встановлено перевищення транспортними засобами нормативних вагових параметрів, про що складені відповідні акти, на підставі яких проведено розрахунок плати за проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування та перевізникам нараховані штрафні санкції.

Незважаючи на те, що відповідно до п. 31-1 Порядку № 879, перевізник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту визначення зазначеної плати внести її та повідомити про це відповідний територіальний орган Укртрансбезпеки, у визначений вище термін перевізники дані кошти добровільно не сплатили.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави та своєчасного наповнення бюджету, Черкаська місцева прокуратура у серпні поточного року скерувала 2 позовні заяви до адміністративних судів про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом, вагові параметри яких перевищують нормативні, на суму 33 тис. грн.

Всього в поточному році Черкаською місцевою прокуратурою подано 6 позовних заяв вказаної категорії на загальну суму 219 тис грн, з яких дві задоволені на суму 105 тис. грн.

Робота на вказаному напрямку триває, інформує Черкаська місцева прокуратура

реклама

Коментарі  

 
-1 #2 Щука 12.08.2017 21:05
Цитую Регіональна Тальнівщина:
З депутата Бобова можна здерти ще кілька десятків мільйонів

Бобов тоже регіонал.За що своїх?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Регіональна Тальнівщина 11.08.2017 22:53
З депутата Бобова можна здерти ще кілька десятків мільйонів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр