реклама

реклама

Сьогодні вночі невідомі зрізали липи на площі 700-річчя. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Він також визначив грошову винагороду за інформацію про тих, хто зрізав дерева.

«Уроди і покидьки, зневажаю вас. Ви що думаєте, що поставите чергову убогу розливайку?Я цього не допущу. Вас будуть шукати всі. Оголошую 10 тисяч гривень винагороди, хто надасть інформацію про покидьків, які вночі зрізали липи на площі 700-річчя», - написав Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+11 #16 Юля 14.08.2017 11:47
«Уроди і покидьки» сказав Толя, побачивши купку босяків. І тільки тоді зрозумів, що стоіть біля зеркала зі своїми кентами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 В. Белий 14.08.2017 11:04
Цитую Бух.:
Дв се просто. Кто первый прийдет за разрешением там поставить ларьки (ИЛИ УЖЕ ПРИХОДИЛ) тот и в теме спила деревьев. Своих потряси Толя в мерии, там тебе все расскажут.

а думаєте вже не прийшли, Толік дурня клеїть та і все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Бух. 14.08.2017 08:27
Дв се просто. Кто первый прийдет за разрешением там поставить ларьки (ИЛИ УЖЕ ПРИХОДИЛ) тот и в теме спила деревьев. Своих потряси Толя в мерии, там тебе все расскажут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Черкащанин 13.08.2017 21:03
Таке враження, що патрульної поліції в нічний час в місті взагалі немає. Якщо вони не почули звук пиляння дерев бензопилами, то як можуть почути крик людини про допомогу. Бевідповідальні сть повна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Дмито 13.08.2017 20:45
А хто вирізав дерева на вул. Одеській біля АЗС? Спочатку громадськість так зашуміла, а тепер там щось будують повним ходом, а що, ніхто не знає. І паспорта об'єкту не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 федор принципиальный 13.08.2017 15:40
Это началось еще при одарыче,когда на площади был вырублен сквер и построена автостоянка под открывющийся магазин,а позиция Бондаренко меня удивляет-не стонать надо,ты же зозяин города,у тебя власть в руках,не языком,а делом-повяжи своих рядом сидящих помошничков и на нары,чтобы в будущем желающие пошутить над черкащанами знали чем этот бардак закончится-словоблудие и не больше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Я 13.08.2017 14:42
Неизвестные спелили предметом похожим на бензопилу, предметы похожие на деревья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 піар після сесії 13.08.2017 13:47
а поліція для чого? Чи її тоже вже розпустили?Не варто меру так емоційно публічно висловлюватися. Можна ще добавити улюблене:"В асфальт закатаю".А раптом так станеться ,що це чиновник мерії дав добро?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Володимир 13.08.2017 12:22
Повністю підтримую Васильовича.Знайти треба,це або сусіди вирішили розширитися, або ті хто поклав око на цю ділянку.Цікаво, де була патрульна поліція,різали бензопилой, могли б і почути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 стабилизец 13.08.2017 11:51
и не соврал же. разливайку евонные кореша поставят, а не пролетарии с бензопилой. :lol: