реклама

реклама

«Я до певного моменту терплю, але хамства у «Фейсбуці», від якого в моєї дружини зупиняється дихання, не терплю. Ваше хамство має певну межу, де міський голова, нібито не поважає депутатів. Якщо ви будете зі мною тут дрочитися, то ви не вгадали», – зазначив Бондаренко на сьогоднішній прес-конференції, коли його вчергове почав перебивати присутній депутат

full

«А ти знаєш, який був стан моєї мами, яка почула від отого лисого, нібито я маю купу земельних ділянок?» – обурився депутат Руслан Зоря і пішов просто до мера, щоб договорити свою думку.

Заступник мера Геннадій Шевченко пішов вслід за Зорею спершу до мера, щоб заспокоїти Зорю, потім пішов від мера разом з депутатом і конфлікт затих.

До трибуни вийшов Олександр Згіблов і теж висловився. У підсумку прес-конференція таки продовжилася.

реклама

Коментарі  

 
+10 #15 Верник 15.08.2017 09:33
Еще раз убедитесь , что голосовать надо не за красивые названия... "УКРОП" - вот его представители - о////////к Зоря, в///// и бес/////////ик Бинусов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Бен Гуа 15.08.2017 03:36
Шо так шокувало Зорю? Те , що стало відомо про афери які він проводить, ховаючись за маму?
А взагалі неадекватна поведінка депутата лише підтверджує чутки про наявність у нього довідки від п..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 перепрошую 14.08.2017 19:24
"Дрочитися" і "від якого в моєї дружини зупиняється дихання" - це якось пов’язано?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 федор принципиальный 14.08.2017 18:30
Толку видимо с этой .....братии не будет,перевыбор ы досрочные,а есть уверенность в том,что придут честные,грамотн ые,принципиальн ые,пока виновники не загремят на нары толку в нашей стране не будет,сколько уже раз возбуждали уголовные дела против тех чиновников,а они до сих пор в креслах и керуют,знимаютс я словоблудием и трепотней и продолжают свои темные делишки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Щука 14.08.2017 17:58
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Не всім регіоналам і армянам вистачило земельних ділянок для розмноження. Треба було так ділити, щоб всім вистачило

Не всім юлеботам ригам тальнівщини вистачило земельних ділянок для розмноження. Треба було так ділити, щоб всім вистачило
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 черкаси 14.08.2017 17:29
"залізяка" - гопник, бюджет на дороги вже розікрав... тепер земельні ділянки віджимає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+58 #9 Шевченко 14.08.2017 15:54
Зоря Руслан це гопник, брехун а головне він чорний ріелтор .Багато сімей постраждало від цієї сімейки Адамсів .На даний момент проти нього порушується кримінальна справа, за фактом чорного ріелтерства і не сплати податків в повному обсязі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Регіональна Тальнівщина 14.08.2017 15:34
Не всім регіоналам і армянам вистачило земельних ділянок для розмноження. Треба було так ділити, щоб всім вистачило
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #7 Бух. 14.08.2017 15:18
Та понятно що у мами Зорі шок - земельні ділянки то на ній... їй вруг що то відповідати... синочок все на рідню пооформлював!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Алінка 14.08.2017 15:11
Як на мене, у Русланчика занадто яскрава зелена футболочка. Однозначно, це вона зіграла вирішальну його у його сьогоднішньому настрої. Русланчик, вдягай щось нейтральніше