реклама

реклама

Віталій Косяк

Віталій Косяк

Депутат Черкаської міськради від ВО «Свобода» Іван Косенко розкритикував кадрові рішення міського голови Анатолія Бондаренка, який призначив депутата міської ради Віталія Косяка керівником управління інспектування міськради.

«Віталій Косяк - начальник управління інспектування Черкаської міської ради, Євгеній Єзик - його заступник? Хороший хлопець - це ще не означає хороша посадова особа місцевого самоврядування. Вибачте, Анатолій Бондаренко, що даю оцінку Вашим діям, але такий кадровий менеджмент є загрозою для життєдіяльності міста. Немає поганих людей, є погані вчинки. Ваші вчинки не є добрими. А все почалося із призначення невідомокого із кримінальним минулим на посаду директора КП "Черкаські ринки" (врешті призначеного заступником), продовження контракту на керівництво КП "ЧеркасиЕлектроТранс" із регіоналом на пенсії Петром Кучером (якому вже 65 років). Не знаєте кого призначити - подайте заявку у Центр занятості», – зазначив депутат у «Фейсбуці».

2345

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Патриот 17.08.2017 17:02
Косяк не має освіти та досвіду роботи, взагалі не фахівець. Позор для міської ради!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Пологовий будинок 15.08.2017 16:25
А хлопці зі свободи, ставили кваліфікованого заступника КОЛОМОЙЦЯ по охороні здоровя та освіті, він має освіту хоча б медика чи педика.
Який працівникам пологового будинку №2 розповідав:" Ну, все хлопці, Вам капец!" Вас заклиють і не бігайте"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Марек 15.08.2017 14:20
Цитую прохожий:
А свободівці усі ........... чи є виключення?

Свободівцям співчуваю. Спочатку сиділи на партійному баблі за московські гроші. Прийшли в Черкаську міську раду - поголовно безробітні.Бондаренко прилаштував їх на посади. А вони - ніж у спину :-x . Істині перевертні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Бух. 15.08.2017 13:11
А хай представник "Свободи" - заступник мера по освіті,спорту і кажись медицині, відзвітується що він такого грандіозного та правильного зробив на своїй посаді!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Небелиця 15.08.2017 12:57
Обрати це легко, а хто працювати тоді буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 прохожий 15.08.2017 12:23
А свободівці усі ........... чи є виключення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 ДЖЕКО 15.08.2017 12:10
Який досвід роботи у цих людей на держслужбі, які фахові навики? Це основне для міста, а не намагання прикрити свій зад у міськраді від імпічменту. А всі кадрові призначення мера ідуть лише у цьому руслі, тому місто і має таких "проффесіоналів" у мерії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Тарас 15.08.2017 10:51
Свобода веде себе нагло та агресивно - як будь-яке кримінальне угрупування :eek: :eek: .Шантажуючи всіх і вся депут Я.............всунув свою дружину і департамент освіти, яка на роботу не ходить, а зарплату отримує.