реклама

реклама

«Все що зараз відбувається в Черкасах - це завдяки рішенням, які приймають депутати на сесії міськради», - таку думку під час сьогоднішньої прес-конференції висловив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Він наголосив, що як секретар задоволений якістю і швидкістю роботи депутатів міськради.

Зокрема Радуцький похвалився програмами, які не діють в інших обласних центрах. Він згадав пільговий проїзд школярів, безкоштовне лікування у перший день та ін.

Деталі з прес-конференції згодом.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Саша секретар 17.08.2017 21:45
Все в місті відбувається завдякі мені ---- самому ненажерлевому двічі несудимому секретарю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Коваль 17.08.2017 20:38
Друзья,но не могут вот такие .............,с жирными от халявы рожами думать про державу.Я предлагаю при выборе следующих кандидатов в депутаты обратиться к специалистам- физиогномистам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Щука 17.08.2017 17:56
Черкаси - місто патріотів сказав мер і повісив тризуб біля літака СРСР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Джерело 17.08.2017 15:35
Цитую федор принципиальный:
шурик ну просто рвется в кресло мэра,затем в Народные депутаты и сразу в Президенты.

шурика відігнали від "коритця". Та відповідати йому теж треба разом з відставленим виконкомом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 ХМ 17.08.2017 15:04
Сашко, розкажи краще, при яких обставинах ти "акуру" розбив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 В. Белий 17.08.2017 15:04
Безкоштовне лікування в перший день - стикались, знаємо. Ринозолин в ніс, дешевий сироп від кашля, і 1 доза антибіотіку - просто супер лікування...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 федор принципиальный 17.08.2017 13:33
шурик ну просто рвется в кресло мэра,затем в Народные депутаты и сразу в Президенты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 пора 17.08.2017 12:39
:lol: сміх та й годі, Сашко себе бачить у кріслі Толі. Вперед на вибори, думаю Толя "зробить" тебе. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Сліпий 17.08.2017 12:21
А відбувається що саме??? Дерибан, беззаконіє, безвластіє,дель ож на своїх і чужих....поможіть пожалуйста безграмотному понять