реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький на сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міськради зробив заяву про те, що у стінах міськради ніби то відбувається злочин. Про це інформує журналіст "Прочерку".

1441635575_images_1_93-320x213

Зокрема, Радуцький обурений діями директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради Артура Савіна.

- На сесії міськради було прийнято рішення, що пайову участь тепер має нараховувати департамент економіки. Департамент звернувся до Артура Савіна, аби той передав журнал реєстру нарахування пайової участі, однак нині департамент економіки отримав лише 5 договорів.

Радуцький припустив, що у документах може бути корупційна складова, а тому попросив Овчаренка дати доручення департаменту архітектури виконати рішення міськради.

3

4

1

2


реклама

Коментарі  

 
+9 #10 депутат 18.08.2017 12:46
Цитую Щука:
Жах! В одній будівлі, а листування наче хтось працює на місяці!

Листи це хорошо, будуть письмовими доказами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Пиндос 18.08.2017 12:01
а чому дивуватися? грошей стає все менше, хабарі мабуть теж дають не в тому обсязі що раніше, а апетити залишились, от вони й гризуться один з одним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Саша секретар 18.08.2017 11:52
Я просто так нічого не роблю, Артурчик відмовився пустити нас з братвою в долю по будівництву на Митниці. Ми на сходці з Бородаєм вирішили його прибрати. Бо як не приберем то всі інші також братву перестануть поважати. А кримінал в міськраді нікуди і не дівався , я ж ..........відбув і нічого -- тепер секретар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 Світлана 18.08.2017 11:47
Цитую иван:
Дважды судимый Житель Иорданской Долины с ОПГ Торпеды на котором клейма негде ставить стал главным законником города.Это сегодняшняя Украина сбрендившая окончательно

Так он там не один. Как-то довелось просидеть в коридоре горисполкома час. Не переставала удивляться, бегающему мужичью. Все те, кому в 90-х не разрешали, даже, заходить в "Росаву" (они дежурили и дожидались начальство на ступеньках), теперь в "коздюмах" бегают по коридорам горисполкома. И когда они успели прочесть, хоть "Колобок", и получить образование?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Сільпо 18.08.2017 11:21
Цитую Микола:
Гнати Радуцького в три шиї :P :P :P

А Савіна? Ти чий будеш, Микола?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 иван 18.08.2017 11:20
Дважды судимый Житель Иорданской Долины с ОПГ Торпеды на котором клейма негде ставить стал главным законником города.Это сегодняшняя Украина сбрендившая окончательно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Щука 18.08.2017 11:18
Жах! В одній будівлі, а листування наче хтось працює на місяці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 федор принципиальный 18.08.2017 11:12
шурик заявил,что принимать участие при нынешнем выконкоме не будет,как понять ЭТО ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Микола 18.08.2017 10:38
Гнати Радуцького в три шиї :P :P :P