реклама
Книжковий фестиваль
реклама
Жіночі старти

Відповідно до Правил утримання території міста Ватутіне від 2006 року забороняється здійснювати проїзд та паркування транспорту на тротуарах, бордюрах та газонах. Однак дійсність говорить про інше – автовласники паркуються там, де їм зручно, а зручно чомусь переважно там, де не можна.

2222

─ Коли не йду, машини вряд шикуються на газонах. Ще б у квітники заїхали! Зрозуміло, що спека, усі шукають тіні, але ж потрібно й совість мати. І так все вигоріло, хай хоч крапля трави залишиться, інакше за кілька років матимемо один асфальт, бетон і порох, ─ каже місцева мешканка Марія Лядецька.

"Відтак, прохання до кожного власника транспортного засобу на колесах: дотримуватися вимог законодавства, не ставити та не паркувати свої автомобілі на зелених газонах, використовувати для стоянки лише місця з твердим покриттям та пам’ятати про можливість нанесення матеріальної шкоди внаслідок неправомірних діянь...Нагадаю, що за стоянку на газонах транспортних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу", ─ інформує інспектор з благоустрою Ватутінської міськради (з офіційного сайту).

Про це інформує сайт «Вісті Черкащини».

реклама

Коментарі  

 
-3 #2 Регіональна Тальнівщина 27.08.2017 12:00
Ватутіне - зараз це місто-привид, побудоване квадратно-гніздовим способом. Зараз там мешкають одні пенсіонери, які чекають повернення совка. За відсутності крупного виробництва - приречене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Школяр 27.08.2017 11:57
Не знаєте що робить? Маленька цеглинка з такої висоти...... :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...