реклама

реклама

Співробітники Служби безпеки України затримали проросійського пропагандиста, який тривалий час переховувався від слідства на території Російської Федерації.

Правоохоронці встановили, що мешканець м. Ватутіне Черкаської області активно поширював на власних сторінках у соцмережах антиукраїнські матеріали.

Він, зокрема, розміщував інформацію, яка дискредитувала українську владу та закликав до від’єднання регіонів України, шляхом проведення місцевих референдумів, пропагував ідеї "русского мира" та підтримував діяльність терористичних організацій «ДНР/ЛНР».

Пропагандиста було затримано на Київському залізничному вокзалі саме під час повернення з Москви на територію України.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України завершено, матеріали скеровані до суду. Зловмиснику суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою, він знаходиться у Черкаському слідчому ізоляторі.

Про це повідомили у прес-службі СБУ Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Мр.О. 29.08.2017 11:44
В країні має бути право вільно висловлюватись і думати. Інакше, то є диктатура під приводом захисту від великого зовнішнього ворога. Цим користувались в СРСР і не нехтують такою методою і зараз. Хоча, ми наче вже й не УРСР...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 СОЛДАТ 29.08.2017 11:43
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую Одесит:
А причём здесь алкаголики?Ты спроси у каждого третьего:"Хотят ли они возврата януковича"Ответ буде очевидным-да!Это плятская власть всё сделала для того,чтобы люди хотели возвращение этой мрази(януковича ).


я не розумію, що їх не влаштовує? Президент - батько-засновник ПР, прем'єр - великий фанат Януковича ще з 2000-го року (є повно відео в інтернеті), мєнти, суди, прокурори залишилися незмінними, улюблені олігархи нікуди не поїхали. Бандер ненависних розстрілюють в зоні АТО по 3-4 шт. в день, в мовній політиці нічого не змінилося

Це ж майже руцкій мір настав, радуватися потрібно

Іх не влаштовує те, що вони чужі на нашій землі.А на своій землі іх ніхто не чекає.Тому і бісяться. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Регіональна Тальнівщина 29.08.2017 10:47
Цитую Злой:
"Железные аргументы",как он размещал информацию,кото рая дискредитировал а власть


Чукча пісатєль? Читай уважно - "пропагував ідеї "русского мира" та підтримував діяльність терористичних організацій «ДНР/ЛНР»". Крім того, мотався в РФ за новою методичкою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Регіональна Тальнівщина 29.08.2017 10:43
Цитую Одесит:
А причём здесь алкаголики?Ты спроси у каждого третьего:"Хотят ли они возврата януковича"Ответ буде очевидным-да!Это плятская власть всё сделала для того,чтобы люди хотели возвращение этой мрази(януковича ).


я не розумію, що їх не влаштовує? Президент - батько-засновник ПР, прем'єр - великий фанат Януковича ще з 2000-го року (є повно відео в інтернеті), мєнти, суди, прокурори залишилися незмінними, улюблені олігархи нікуди не поїхали. Бандер ненависних розстрілюють в зоні АТО по 3-4 шт. в день, в мовній політиці нічого не змінилося

Це ж майже руцкій мір настав, радуватися потрібно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Одесит 29.08.2017 09:44
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую СОЛДАТ:
Туфлі на босу ногу і сіренькі шорти - для конспіраціі? Чи пропагандист "обнищал малость на руцких хлебах"? І звідки тільки такі чмошніки беруться? :lol: :lol: :lol:


тяжкоє наслєдіє "режиму януковича". Зайди в будь-яку наливайку і поговори по душам з будь-яким алкоголіком - вони останній носок віддадуть, тільки б повернути СРСР

А причём здесь алкаголики?Ты спроси у каждого третьего:"Хотят ли они возврата януковича"Ответ буде очевидным-да!Это плятская власть всё сделала для того,чтобы люди хотели возвращение этой мрази(януковича ).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Злой 29.08.2017 08:10
"Железные аргументы",как он размещал информацию,кото рая дискредитировал а власть.Это какую ещё надо давать информацию про власть о которой не знает 90% населения.То что эта власть,пришедша я на крови-это повторение предыдущей,толь ко ещё в худшем варианте.Никто не может дискредитироват ь себя так,как это делает эта преступная власть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Микола 28.08.2017 23:08
В Україні проживають одні сепаратисти, одні за руський світ, інші за афроамеріканьск ій! Референдум це сепаратизм .Крітіка влади це тим більш сепаратизм.Тому що не можна критикувати ватажків сепаратистів.Картина сумна і немає кінця і краю цьому бреду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 СОЛДАТ 28.08.2017 22:58
Цитую Антистец:
Чистая 58 статья. За анти(совет)(укр аин)ские разговоры.

Приходилось?Или в ожидании? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Регіональна Тальнівщина 28.08.2017 21:35
Цитую СОЛДАТ:
Туфлі на босу ногу і сіренькі шорти - для конспіраціі? Чи пропагандист "обнищал малость на руцких хлебах"? І звідки тільки такі чмошніки беруться? :lol: :lol: :lol:


тяжкоє наслєдіє "режиму януковича". Зайди в будь-яку наливайку і поговори по душам з будь-яким алкоголіком - вони останній носок віддадуть, тільки б повернути СРСР