реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зараз вивчає кандидатуру людини, яка б могла консультувати його в галузі медицини.

image.php Раніше видання «Інфоміст» повідомляло, що 28 серпня на порталі НАЗК була розміщена декларація кандидата на посаду радника міського голови Черкас Мельника Геннадія Григоровича, за фахом лікаря-нарколога. Але наразі Анатолій Бондаренко не впевнений у цьому виборі.

– За фахом я не є лікарем, тому вивчаю кандидатуру, яка б консультувала мене в галузі медицини. Так, я розглядаю цю кандидатуру (Геннадія Мельника – ред.). Більш за все – не будемо призначати. Подивилися: 61 рік, – людина у віці все ж таки, – пояснив Бондаренко «Інфомосту».

реклама

Коментарі  

 
-5 #8 Думка 31.08.2017 15:13
Цитую Світлана:
Попасти в черкаські лікарні страшніше, ніж в АТО. Бруд і суцільні побори. Куди їдуть наші податки?

Мабуть не була ні в лікарнях, ні в АТО. А податки платить копійчані. Зазвичай такі і корчать із себе розумників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Світлана 31.08.2017 12:14
Попасти в черкаські лікарні страшніше, ніж в АТО. Бруд і суцільні побори. Куди їдуть наші податки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 НАБУ 31.08.2017 12:09
Цитую НАДІЯ.:
мЕДИКА ТАКИ ПОТРІБНО, ТІЛЬКИ НЕ В ЯКОСТІ РАДНИКА.

Пора зайнятись керівником медицини Олегом Стадником. Перевірити - на яких підставах цей чинуша став Інвалідом ІІ групи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Олесь 31.08.2017 11:25
Треба не радника, а гнати Стадника :P . За 20 років керування галуззю розікрав все, що можна. Лікарні як бомжарні, а Стадник лосниться від Луї Вітонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 нарколог 30.08.2017 22:27
психіатра ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 федор принципиальный 30.08.2017 20:39
Пашу карася возьми и язык ниже коленок и дохтур высшей гильдии,а то рвется на место Кушнира-спец.великий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 економимо бюджет 30.08.2017 18:43
Потрібно включити до виконавчого комітету Карася П.М., який професійно та безкоштовно зможе консультувати міського голову з питань медицини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 НАДІЯ. 30.08.2017 18:42
мЕДИКА ТАКИ ПОТРІБНО, ТІЛЬКИ НЕ В ЯКОСТІ РАДНИКА.