реклама

реклама

Сьогодні депутати фракцій БПП «Солідарність», Партії вільних демократів, «За громаду» запропонували трьох кандидатів у члени виконкому.

Так,БПП «Солідарність» запропонували нинішнього заступника міського голови Руслана Сотуленка, який не голосував під час скандального виконкому за забудову на Митниці. Його кандидатуру вніс представник БПП Володимир Бурячинський. Фракція Партії вільних демократів пропонує заступника міського голови при Сергію Одаричу підприємця, будівельника Олександра Ільченка. Депутатська група «За громаду» пропонує членом виконкому юриста Костянтина Стратілатова.

Як зазначив представник депутатської групи, екс-укропівець Руслан Зоря, Костянтин Стратілатов проходив конкурс на одну із посад у прокуратуру, однак не пройшов співбесіду.

Секретар міськради Олександр Радуцький наголосив, що депутати на підтримуватимуть пропозицію мера призначити заступниками міського голови чи членами виконкому діючих заступників, які голосували за надання містобудівих умов на Митниці під час скандального засідання.

21397702_595686870617582_1792990732_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #9 Укропчик 07.09.2017 12:43
Та дайте ж Зорі вже посаду, бо геть кришу рве без портфеля у борця з алкоголізмом з битою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Братва 06.09.2017 16:31
Шановні братки, шухер !!! НА Гранді Київські ГПУ і СБУ проводять обшук у Джорджа!!!
Так шо нашому Сашку секретарю вже сроко буде гамплик!!http://antenna.com.ua/archives/12790
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Саша секретар 06.09.2017 13:34
Цитую Vasia:
Где можно узнать прайс на должность? До по чём вообще?

По всем вопросам - ко мне. Главное - не продешевить!500 тис. баксов до конца года надо обеспечить для новой декларации :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Спостерігач 06.09.2017 13:30
Тараканячі біга від Саши Радуцького продовжуються... Десь поділась Свобода, яка в особі Нищака голосувала за двічі судимого Радека, члена фракції партії ригів Гуру та людину без знання державної мови Буданцева.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Андрій 06.09.2017 13:23
Від товариства кроліководів пропонуємо Семена Семеновича Шпака - три шкіряних куртки, три магнітофона, три відеокамери..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Соціолог 06.09.2017 13:20
ЕСЛИ У ВИКОНКОМЕ ЕСТЬ НАШ СОКАМЕРНИК - САША РАДЕК - БРАТВА СПОКОЙНА. БОРЩ С БАРАНЯЧИМИ ХВОСТАМИ НА ДУРНЯК -ГАРАНТИРОВАН!! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 федор принципиальный 06.09.2017 11:55
Цитую БПП:
Цікаві крітерії відбору у члени виконкому -щоб не було судимості. А пан Сашко Радуцький у якого дві судимості буде членом виконкому? А Руслан Сотуленко у якого судимості в 90-х є- також буде членом виконкому? А Сергій Гура у якого були проблеми з законом за рекет також буде членом виконкому? Може Торпеду туди також вибрати?

Что творится в нашем городе-это писец и всю эту братию контролирует андрюша боролай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Vasia 06.09.2017 11:31
Где можно узнать прайс на должность? До по чём вообще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 БПП 06.09.2017 11:04
Цікаві крітерії відбору у члени виконкому -щоб не було судимості. А пан Сашко Радуцький у якого дві судимості буде членом виконкому? А Руслан Сотуленко у якого судимості в 90-х є- також буде членом виконкому? А Сергій Гура у якого були проблеми з законом за рекет також буде членом виконкому? Може Торпеду туди також вибрати?