реклама
Програма навчання депутатів
У січні-липні 2017р. підприємствами Черкаської області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 30975,0 млн.грн, що становить 2,6% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні, інформують у головному управлінні статистики в області.

04102016_produkti У переробній промисловості реалізовано 80,2% загальнообласного обсягу, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 18,0%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів, а також водопостачанні, каналізації, та поводженні з відходами – по 0,9%. З поміж видів діяльності переробної промисловості найбільш значимими за обсягами є виробництво харчових продуктів та напоїв, підприємствами якого реалізовано 49,6% продукції області, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – 10,9% промислової продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 5,2%.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Тормоз 06.09.2017 12:15
реалізовано промислової продукції (товарів, послуг).... 2,6% !!!!!!!!!! від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама