реклама

реклама

Днями в соцмережах з’явилась інформація про можливе звільнення з посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігоря Волошина.

600x600-images-news-082017-.thumbs-0aedcd0c0bc8c49b90ce63cb3999a36f_0_1400_0

– На сьогодні я ніяких заяв про звільнення не писав. Мер не пропонував станом на сьогодні писати заяву. Але всім відомо, що тривають перемовини щодо можливого майбутнього виконавчого комітету. І ледь не кожна фракція в міськраді має бачення по тій чи іншій посаді, по тому чи іншому департаменту, – зазначив в коментарі «Прочерку» Ігор Волошин. – Не секрет, що наш департамент найбільший по фінансуванню, за кількістю закладів… І відомо, що фракції мають своє бачення щодо кандидатури керівника департаменту. Також мені відомо про домовленості і зустрічі мера зі «Свободою». Знаю, що вони мають скою кандидатуру. Та на сьогодні я залишаюся на посаді, я працюю. Якщо команда «Батьківщини» вирішить, що ми маємо рухатися по іншому, то відповідне  рішення буде ухвалено…

Як відомо, Волошина було призначено на посаду керівника департаменту наприкінці минулого року.

566

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Небайдужа 09.09.2017 09:18
Цитую Черкащанин:
Не понимаю откуда столько сарказма. Волошин его не заслужил. Нормальный человек, хорошо делает свою работу. Я интересуюсь вопросами образования в городе, поэтому читаю новости на эту тему. У меня такое впечатление, что он работает без выходных! Присутствует на всех мероприятиях и по субботам, и по воскресениям. Да и сделано под его руководством очень много. И ремонты, и обеспечение школ в разы выше. А может он уже вырос со своей должности и мэр захочет поставить его своим заместителем!? С чего бы это ему быть против!?

Ремонти та інше він що за свої робить?))) державні гроші виділяються от і....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 таканєшно 07.09.2017 18:53
А папєрєднікі Волошина прям революцію в галузі робили...або в міській раді у нас такі дєятєльні є ... Аби критикувати і паскудити,що за люди в наших Черкасах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Антизомбі 07.09.2017 12:46
Цитую .:
Цитую Антизомбі:
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))

Не психуй так, Ігорьок. Люди кажуть, що бачили. Просто служити можна було без явних прогинів перед Толіком - і навіть у відставку пішов би з честю.


Ахаха. Це не Ігарьок. На глибину працюєш, поцику?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 . 07.09.2017 11:03
Цитую Антизомбі:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 СОЛДАТ 07.09.2017 10:23
Цитую Антизомбі:
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))

Нажаль так воно і є.І прихистком,і "рупором".Якщо проаналізувати теми,які найбільше коментуються, стиль коментів і орфографію ,то виходить що коментаторів не більше десяти чоловік які "працюють" під різними ніками, намагаючись створити іллюзію масовості. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #8 Черкащанин 07.09.2017 10:17
Не понимаю откуда столько сарказма. Волошин его не заслужил. Нормальный человек, хорошо делает свою работу. Я интересуюсь вопросами образования в городе, поэтому читаю новости на эту тему. У меня такое впечатление, что он работает без выходных! Присутствует на всех мероприятиях и по субботам, и по воскресениям. Да и сделано под его руководством очень много. И ремонты, и обеспечение школ в разы выше. А может он уже вырос со своей должности и мэр захочет поставить его своим заместителем!? С чего бы это ему быть против!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #7 Антизомбі 07.09.2017 09:33
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 футболіст 07.09.2017 07:43
Догралися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #5 Григорий 06.09.2017 23:31
Коменнты униженных недоразвитых людей ,и все кто поставил лайки это те самые амёбы которые в своей жизни ничего не сделали для нашей страны .Я давно знаю Игоря Волошина и могу сказать ,что это человек с высокими моральными и человеческими качествами !Это Вы "амёбы" лизуны против Волошина . Что может сделать один человек против системы ? Набросились на порядочного человека ,думаете нашли слабое звено шакалы .Идите в вашу зраду и там покажите какие вы херои ,слабо ?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 пенсіонер 06.09.2017 18:26
місце "хлібне".всяк туди прагне....