реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

 

10 вересня 2017 року у Черкасах відбувся третій щорічний спортивно-благодійний фестиваль, ініційований ІТ-спільнотою міста - Che:r[IT]y. Головним спонсором та організатором традиційно виступає компанія SPD-Ukraine, адже саме тут народилась ідея заходу три роки тому. Також співорганізатором стало черкаське відділення національного олімпійського комітету.

 

Фестиваль має потрійну мету - згуртувати ІТ-спільноту, заохотивши програмістів позмагатись у різних видах спорту, пропагувати здоровий та активний спосіб життя та найголовніша мета - збір коштів на добрі справи.

Шляхом голосування компаній-учасників було визначено проект, на який буде спрямовано зібрані кошти, а саме - адаптація міста для потреб незрячих людей. Організатори фестивалю співпрацюватимуть з місцевим відділом УТОС - українського товариства сліпих, які беруть на себе левову частку процесу реалізації проекту.

Фонд CherITy наповнюється з кількох джерел:

  1. Участь ІТ-компаній в Тімбілдинг змаганнях;

Айтішники змагались між собою у футболі, волейболі, стрітболі, настільному тенісі, шахах, арм-реслінгу, картингах та тімбілдингу.

  1. Благодійний забіг

Айтішники бігли самі та запрошували всіх охочих взяти участь у забігах на 2,5 км, на 5 км та на 10 км. Всього пробігло понад 70 осіб.

  1. Локації фестивалю

Цього року, наприклад, прибутковою виявилась локація IT Garage Sale, куди усі охочі могли віддати непотрібні їм гаджети, прилади, книги, техніку. Родзинкою фестивалю стала локація “Настрій міста”, де можна було сфотографуватись, а спеціально написана система считувала емоції та настрій обличчя та додавала до фото підходящі написи.

Загалом на заході вдалось зібрати 93500 грн, але у фонді CherITy залишились кошти з минулого року та ще є лоти з локації IT Garage Sale для продажу, тому сміливо можна казати про 100 000 гривень! Точну суму зможемо назвати через якийсь час.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр