реклама
Центр занятості
реклама
Під час робочого візиту до Черкаської області 11 вересня 2017 року, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав потужності заводу ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» та ознайомився з модельним рядом техніки спеціального призначення, що виробляється підприємством.

news-3_0

Під час огляду та особистому опробуванні військової техніки Степан Іванович зазначив: «Забезпечення армії сучасною автомобільною технікою вітчизняного виробництва має стати одним із першочергових завдань Уряду. Представлена та випробувана особисто мною автомобільна техніка виробництва «Богдан Моторс» на десятки років випереджає наявну на озброєнні у військових».

За словами пана Кубіва, Міністерство економічного розвитку та торгівлі найближчим часом має за мету розпочати розробку середньострокової стратегії розвитку автомобілебудування на п’ять років, що передбачатиме локалізацію виробництва в Україні. Ця стратегія буде передбачати розвиток українського автопрому, створення додаткових робочих місць в цій та суміжних сферах виробництва. Основним завданням стратегії є максимальна локалізація виробництва автомобілів в Україні.

news-4

«Держава та Уряд мають сприяти створенню технопарків задля відновлення автомобілебудування в країні», - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Підтримав Першого віце-прем'єр-міністра України і Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Павловський Ігор Валентинович. За словами посадовця, нова техніка військового призначення заводу «Богдан Моторс» дійсно має необхідну якість та відповідає вимогам ЗСУ, але повинна ще пройти державні випробування перед тим, як буде розглянуто питання щодо прийняття її на озброєння в українську армію.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, що був присутній на зустрічі, також відмітив: «Виготовлена на «Богдан Моторс» техніка досить конкурентоспроможна і обласна державна адміністрація буде сприяти завантаженню виробництва заводу задля створення робочих місць та збільшення відрахування податків до бюджету, що є гостро актуальним в умовах децентралізації, оскільки кошти залишаться вобласному та місцевому бюджетах».

news-10

Серед зразків модельного ряду техніки спеціального призначення виробництва ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс», що була продемонстрована, зокрема виділимо броньовані тактичні автомобілі БАРС-6 та БАРС-8, останній броньований автомобіль  закінчує проходити державні випробування та в найближчій перспективі зможе використовуватись для оснащення підрозділів ЗС України. Лінійка вантажних автомобілів налічує 10 моделей, зокрема:Богдан (МАЗ) 5316, Богдан (МАЗ) 6317, Богдан 3371, Богдан 3372, Богдан 3373, Hyundai HD 65, Hyundai HD 72, Hyundai HD 120, Богдан (КІА) КМ-450, Богдан Карго. Повнопривідні спеціальні автомобілі: Санітарний автомобіль Богдан 2251 та автомобіль Богдан 2351(«командирський»), що вже пройшли відомчі випробування (у т.ч. в зоні АТО). Також, підприємство ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2016 року налагодило виробництво кузовів уніфікованого нульового (нормального) габариту (КУНГ) широкої лінійки спеціалізації та варіантів оздоблення, що за функціоналом передбачає можливість тимчасового проживання людей, облаштування лабораторій, ремонтних майстерень, польових кухонь, радіоелектронних систем та спеціального обладнання, медпунктів тощо.

Нагадуємо, що розпочинаючи з 2014 року, ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» займається розробкою та виробництвом спеціальних автомобілів подвійного призначення. За цей період, підприємству вдалося стати повноцінним учасником ринку автомобілів подвійного призначення. За неповні три роки роботи, підприємство забезпечило виробництво гами лінійок автомобілів, які вже постачаються за державним оборонним замовленням та за результатами експлуатації заслужила високу оцінку та позитивні відгуки кінцевих споживачів.

Про це інформує прес-служба підприємства

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 федор принципиальный 13.09.2017 17:12
Мост не отремонтирован до сих пор,как же техника переправится на левый берег Днепра при острой необходимости,п ане губернаторе 7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама