реклама
Першого вересня в Умані сіли за парти 8252 школярів. З них 328 – малюки-першокласники. В 17 уманських школах нараховується 316 класів, наповнюваність класів – понад 25 дітей. Про це пише "Черкаський край".

Ucheniki702-compressor

Школа №2 вже багато років має статус гімназії (до слова, один з її корпусів – історичний, на початку ХХ століття спеціально збудований для жіночої гімназії). Школа №10 має свій навчально-виховний напрямок – це медична гімназія. За партами багатьох уманських шкіл сидять діти з приміських сіл – щоденно їздять сюди на уроки. Є й інші приклади: школярі з уманських околиць вчаться в селі. Приміром, з Софіївської Слобідки їм навіть ближче добиратися до нової просторої школи в селі Родниківка. Міська школа №14, як і кожного року, приймає до себе дітей різного віку з центру реабілітації (більше відомий як обласний притулок).

А головна вереснева новина в освітніх колах Умані: в місті почала працювати перша приватна школа. Навчальний заклад має статус ліцею, профіль навчання – сфера агропромислового виробництва. Ліцей відкрили як старшу школу, перші вихованці, що сіли тут за парти — 48 десятикласників.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Регіональна Тальнівщина 14.09.2017 15:14
Написали б скільки коштує навчання там
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...