реклама

реклама

Перший заступник голови Верховної Ради України, черкащанка Ірина Геращенко вважає, що українським молодим політикам бракує гумору і самокритики. Про це Ірина Володимирівна написала у «Фейсбуці».

index Характерними рисами цих людей є властива радянським часам важність, серйозність, позиціонування себе «вершителями доль».

«Шкода, що нова кров не принесла в ВР і політику нову культуру, нові ідеї, новий інтелект, нові цінності. Мені правда шкода. Ми з моїми колегами часто дискутуємо на ці теми: про роль і місце нових в політичному житті країни, про те, як мають в ідеалі працювати соціальні ліфти», – додала Ірина Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 федор принципиальный 15.09.2017 15:02
Шановная,народ и вы,мадам,живем в разных измерениях,поче му-то невесело,а грустно от диких цен на все и вся,мизерных зарплат и пенсий,интересн а сколько вы имеете в месяц прямой и левой зарплат,видимо, поболе нашей,а посему вам юмор по плечу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 СОЛДАТ 15.09.2017 14:46
Цитую Ох:
Нашуткували вони на славу....
Але в Кремлі сприйняли все за чисту монету.
Знайте з ким шуткуєте....

Боішся кремля?Не варто.Там скоро буде Украінський прапор. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Ох 15.09.2017 13:06
Нашуткували вони на славу....
Але в Кремлі сприйняли все за чисту монету.
Знайте з ким шуткуєте....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Сотник 15.09.2017 11:55
- Та куди там всім до вас, можновладців нинішніх! Так як ви смієтесь з країни, в якій народились, та з людей, що в ній ще залишились,- треба бути глибоко цинічними людьми і без краплі совісті !!!!!! Та ще б хто говорив про "самокритику"?! Соромно за таких земляків! Ганьба! Стид і позор!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 депутат 15.09.2017 11:33
Ми не тільки знаєм, а й бачим, як у вас працюють соціальні ліфти, але тільки для своїх дітей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Черкас 15.09.2017 11:17
Іра, то поясни це своєму черкаському однопартійцю Рубану, сопливому за віком, але з гіперзавищеною оцінкою порошенківця, який побував під Тулубом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Стас 15.09.2017 09:49
Чья бы корова мычала...Эксперт ты "наш" невьепенный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 прохожий 15.09.2017 09:34
Цих рис не вистачає і таким же старим, як Геращенко, яким взагалі пора у відставку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Коваль 15.09.2017 09:33
а чого їй самій бракує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Чип 15.09.2017 09:32
Ума не вистачає, а це саме головне і тоді звідки там гумору взятися та самокритики.....До речі пані Ірина, як то кажуть: "Хто б казав...