реклама

реклама

Сьогодні у Долині троянд черкащани зібрались, щоб масово заспівати гімн міста Черкаси разом з Олександром Москаленком, який виконував гімн зі сцени.


Акцію влаштували з нагоди Дня міста Черкаси. Напередодні міська влада надрукувала 50 тисяч листівок із текстом гімну та роздала черкащанам. Однак, відзначимо, тих, хто дійсно підспівував рядки з гімну, було небагато.



За оцінками правоохоронців, які забезпечували порядок в Долині троянд, для спільного виконання гімну зібрались більше тисячі черкащан.


реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Дід МаЗай 19.09.2017 15:53
Ну всьо! Відспівали. Путіна так точно налякали. Націю консолідіровали , шо капець! Тепер заживьом!!!
...Краще б всім "співучим товариством" сміття в центрі міста за півгодини позбирали б. Єхфекту було б набагато більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 СОЛДАТ 19.09.2017 12:53
Цитую Виталя:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ПроФФесор:
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

У якому ти класі з школи вилетів, "Віталя"? Чому у слові "електорат" тільки дві літери "Л" написав? Пиши вже три - солідніше буде. ;-)

"Віталька" з-за парєбріка віщає.В школу він взагалі не ходив.Він же ватан галімий. :lol:

Солдат,а ты что это такой с*ыкливый?Везде тебе мерещатся враги из-за паребрiка.

Не преувеличивай свою значимость ватан.До настоящего врага тебе еще далеко. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Виталя 19.09.2017 12:13
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ПроФФесор:
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Виталя 19.09.2017 10:12
Цитую ПроФФесор:
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

У якому ти класі з школи вилетів, "Віталя"? Чому у слові "електорат" тільки дві літери "Л" написав? Пиши вже три - солідніше буде. ;-)

Как ты тонко подметил,ну прямо проффесор.Прости,но этот порошенковский эллекторат,тако й же,как ты проффесор.С глубоким сарказмом и иронией ты конечно же не знаком-проффессорр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Виталя 18.09.2017 11:24
Цитую ПроФФесор:
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

У якому ти класі з школи вилетів, "Віталя"? Чому у слові "електорат" тільки дві літери "Л" написав? Пиши вже три - солідніше буде. ;-)

Наша школа и академия - это видеосалоны Днепропетровска
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 СОЛДАТ 18.09.2017 11:05
Цитую ПроФФесор:
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

У якому ти класі з школи вилетів, "Віталя"? Чому у слові "електорат" тільки дві літери "Л" написав? Пиши вже три - солідніше буде. ;-)

"Віталька" з-за парєбріка віщає.В школу він взагалі не ходив.Він же ватан галімий. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ПроФФесор 18.09.2017 10:29
Цитую Виталя:
Эллекторат порошенко и нар.фронта

У якому ти класі з школи вилетів, "Віталя"? Чому у слові "електорат" тільки дві літери "Л" написав? Пиши вже три - солідніше буде. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Виталя 18.09.2017 07:37
Эллекторат порошенко и нар.фронта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Черкас 17.09.2017 22:50
Цитую Антистец:
Лучше, чем это сделал Булгаков, не скажешь: "Ну, теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Все будет как по маслу: вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом лопнет паровое отопление и так далее..."

Булгаков писав це про "совок", який ти завжди оспівуєш, встановлення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Антистец 17.09.2017 21:21
Лучше, чем это сделал Булгаков, не скажешь: "Ну, теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Все будет как по маслу: вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом лопнет паровое отопление и так далее..."