реклама

реклама

Колишній начальник патрульної поліції Черкас Вадим Лісничук залишає займану посаду начальника харківських патрульних, щоб очолити Поліцейську академію України.

Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

4ff3a8afc7d3112f7c29ee9ecb4ec97b

"Вадим Ярославович успішно пройшов конкурс на посаду керівника Поліцейської академії і переходить працювати туди", – повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" у прес-службі патрульної поліції Харкова.

Як повідомлялося, В.Лісничук був призначений начальником патрульної поліції Харкова на початку листопада 2016 року. Він змінив на цій посаді Ольгу Юськевич, яку було переведено до Києва в апарат Нацполіції.

В.Лісничук був начальником патрульної поліції Черкас з 1 березня 2016 року.

"Вадим — активний учасник Євромайдану, одразу після Революції гідності вступив у добровольчий батальйон "Київ-1", разом із батальйоном брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві в перші дні після Майдану, одним із перших був відряджений у зону АТО. Брав участь у визволенні Миколаївки, Слов'янська, пройшов шлях від бійця добровольчого батальйону до командира батальйону "Київ-1", – охарактеризував тоді В.Лісничука міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 СОЛДАТ 20.09.2017 13:20
Цитую Верник:
Цитую Вітаю!:
Цитую Угу:
Пізд....ць освіті в Україні... коли вояка та патрульний очолює АКАДЕМІЮ!!!!

А хто ж іще, як не офіцер НОВОЇ поліції має очолити Академію НОВОЇ поліції?
Чудова біографія: комадуючи батальйоном добровольців,кр ишив сєпарів на капусту, потім очолював Нову поліцію у двох далеко не захолустних областях - Черкаській і Харківській - тобто має абсолютно достойний досвід для такої посади.
Успіхів, Український Офіцере!

Офіцер, це як раз той хто закінчив дану академію, а не даний персонаж, у якого досягненння стрибання по майдану і робота менрендайзером

У нас багато хто закінчив академіі, а зараз "кришує" криміналітет.А Лісничук був комбатом у БОЙОВОМУ батальйоні.Воював,не ховався від мобілізаціі.Таким "ватанам" як ти "Вернику" він не до вподоби тому,що він патріот.Не тобі давати йому оцінку.Сиди тихенько і не умнічай. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 На городі бузина?.. 20.09.2017 12:56
Цитую Верник:
Офіцер, це як раз той хто закінчив дану академію, а не даний персонаж

У тебе, вареник, - нульові уявлення про цю Академію :-x Вона орієнтована на підготовку РЯДОВОГО складу для ПАТРУЛЬНОЇ поліції.
Цитую володимир:
Коли вчився я ректором академії був генерал-полковник Я.Ю.Кондрат*є, екс.керівник карного розшуку-оце достойний офіцер.Не знаю,важко порівнювати.

Ти не міг вчитися і дня у цій Академії, бо її створено "з нуля" тільки цього літа і тільки зараз набрані перші 500 курсантів. Не плутай зі старою академією МВС, де готують майбутніх офіцерів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Верник 20.09.2017 11:46
Цитую Вітаю!:
Цитую Угу:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Верник 20.09.2017 11:45
Цитую Громадський діяч:
Наскільки відомо, Лисинчук не є юристом, а тому не може очолювати юридичний вуз. Два роки служби в патрульній поліції теж ні про, що не свідчить. Йому самому ще потрібно вчитись в поліцейській академії.

у нас все можно, на Луценка подивіться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Сотник 20.09.2017 09:20
Цитую Вітаю!:
Цитую Угу:
Успіхів, Український Офіцере!

-- Як цей "Офіцере", з такою "чудовою біографією" і "вагомим професійним досвідом", буде навчати азам оперативної роботи і розкриттю злочинів?!
-- Все, чому він може навчити, так це,- яку позу зайняти під час фотосесії з перехожими; -- або,- у який гараж заховати службовий Пріус, після того, як його розбили!
-- Фффффуууууу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Угу 20.09.2017 08:59
Цитую Вітаю!:
Цитую Угу:
Успіхів, Український Офіцере!


краще дайте ссилку де викладені матеріали КОНКУРСУ який вмграв поліцейський щоб очолити УЧБОВИЙ заклад
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Громадський діяч 19.09.2017 23:07
Наскільки відомо, Лисинчук не є юристом, а тому не може очолювати юридичний вуз. Два роки служби в патрульній поліції теж ні про, що не свідчить. Йому самому ще потрібно вчитись в поліцейській академії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 володимир 19.09.2017 21:03
Коли вчився я ректором академії був генерал-полковник Я.Ю.Кондрат*є, екс.керівник карного розшуку-оце достойний офіцер.Не знаю,важко порівнювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 В. Белий 19.09.2017 21:02
Дно, где ты?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Вітаю! 19.09.2017 18:03
Цитую Угу:
Успіхів, Український Офіцере!