реклама

реклама

Чергова електронна петиція із проханням повернути маршрут №33, який курсує від вулиці Руставі до Митниці, попередньому перевізнику з'явилася на сайті міськради. Максим Пархомець ініціював таке звернення після пекельної поїздки 20 вересня, пише ВІККА.

638786

"Чекав півгодини на 28 школі. Доїхавши до Руставі, кондуктор, попередньо взявши гроші, повідомила про стоянку 20 хвилин, причому в дуже хамській формі, повертати гроші відмовлялась. Автобуси у жахливому стані, бруд, шум мотору, що неможливо навіть розмовляти, хамовиті кондуктори і водії", – пише містянин.

За словами черкащанина, перевізник "ЧАРЗ-Авто" на дзвінки зі скаргами пасажирів ніяк не реагував.

Нагадаємо, перевізник ДП "ЧАРЗ-АВТО" обслуговує 33-ій маршрут від 12 січня. Це підприємство стало переможцем конкурсу, який був проведений ще у вересні 2015 року. До цього маршрут обслуговував ФОП Кондаков.

До слова, це вже не перша скарга на перевізника на цьому маршруті. Так узимку містяни вже збирали підписи щодо скасування рішення про передачі маршруту на обслуговування "ЧАРЗ-Авто" через порушення норм перевезення пасажирів. А у квітні водій маршрутки ледь не збив людей на пішохідному переході, так ще й на пару з кондуктором погрожував перехожим та "обсипав" їх нецензурною лексикою.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Не з маршрутки 22.09.2017 19:20
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Валя:
Автобусы какие есть на тех и работаем! Злые кондукторы не с марса полетели,а такая же часть общества. И воины АТО за билет удавиться готовы!

Валя! - скажи на каком маршруте работаешь? Тебе свое УБД предьявлять не буду.Заплачу.Хочется посмотреть на твое "личико" с&ка, и в глаза тебе заглянуть. :-)

Валя "работає" за клавою компа, а не кондуктором. Їй просто платять, щоб вона гавкала на воїнів АТО у кожній темі. Одним словом - чмо, сер! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 СОЛДАТ 22.09.2017 16:44
Цитую Валя:
Автобусы какие есть на тех и работаем! Злые кондукторы не с марса полетели,а такая же часть общества. И воины АТО за билет удавиться готовы!

Валя! - скажи на каком маршруте работаешь? Тебе свое УБД предьявлять не буду.Заплачу.Хочется посмотреть на твое "личико" с&ка, и в глаза тебе заглянуть. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Валя 22.09.2017 15:12
Автобусы какие есть на тех и работаем! Злые кондукторы не с марса полетели,а такая же часть общества. И воины АТО за билет удавиться готовы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Галя 22.09.2017 13:13
Цитую Мытница:
Чарз авто - это раковая опухоль черкасских маршруток! Которую срочно нужно удалить. Это ужасный перевозчик с ужасным транспортом.
Что за мода стоять на остановках по 10минут! Чего стоит 21 маршрут. На Казацкой все сели а на Черемушках глушим автобус и стоим! Что за фигня?

З 36-м увечері така сама фігня. А ще на цьому маршруті взяли моду недоїжджати пів квартала до Черемушек. Стоять по два навпроти генделика порожні. Ніби й виїхали з кінцевої на маршрут, а пасажирів не перевозять і нікуди по 20 хвилин не їдуть. Тому треба щоб навігатором їх було видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 REYD 22.09.2017 13:08
Практически все, без исключения, маршрутники нарушают все писаные и не писаные законы. Хамство, 10 минутные стоянки на остановках а потом гонки на выживание с полными салонами пассажиров. Еще момент вечером некоторые маршруты (22 в частности) можно ждать час. А кондуктора это отдельная статья. Такое впечатление, что проводят конкурсы, кто злее. В общем городская власть здесь провалила все. Такого как сейчас еще не было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Рбс 22.09.2017 07:34
29 тоже сменить перевозчика ужасьные автобусы и з
Хамство
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 федор принципиальный 21.09.2017 19:00
Хам-это прежде тот человек,который нахамил,он будет наказан-уволен,воспитыв ать в его возрасте никто не будет,в чЕРКАССАХ нормальных,адек ватных водителей единицы,все нормальные давно рулят за бугром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Центр 21.09.2017 17:30
Цитую Мытница:
Чарз авто - это раковая опухоль черкасских маршруток! Которую срочно нужно удалить. Это ужасный перевозчик с ужасным транспортом.
Что за мода стоять на остановках по 10минут! Чего стоит 21 маршрут. На Казацкой все сели а на Черемушках глушим автобус и стоим! Что за фигня?

А № 31? На вопрос кондуктору (после 5 минут стояния), чтобы та объявила сколько же минут стоянка у Дома торговли и успею ли я выйти и съесть мороженное, та начала хамить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Житель 21.09.2017 14:43
33 маршрут - хамство, мало машин на маршруті, 21 - швидкість черепахи, швидше пішке дійти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #1 Мытница 21.09.2017 12:53
Чарз авто - это раковая опухоль черкасских маршруток! Которую срочно нужно удалить. Это ужасный перевозчик с ужасным транспортом.
Что за мода стоять на остановках по 10минут! Чего стоит 21 маршрут. На Казацкой все сели а на Черемушках глушим автобус и стоим! Что за фигня?