реклама
Програма навчання депутатів
Працівники колишнього приладобудівного заводу ДП «Райдуга» третій рік поспіль добиваються, щоб їм виплатили борги із заробітній платі. Учора вони перекрили дорогу біля транспортної прохідної підприємства, де колись працювали. Тим самим заблокували під’їзд до нині діючого тут підприємства-переселенця із Східної України, повідомляє «Сміла».

DSC_0820-2

Поспілкуватися до учасників акції вийшли керівники та представники нового підприємства. Вони пояснили, що розуміють проблему і, навіть, пообіцяли допомогти знайти арбітражного керуючого Володимира Новосельцова, який призначений для ДП «Райдуга» і міг би прояснити ситуацію з виплатою заборгованості. Однак він не прийшов ні на вчорашню акцію, ні на засідання комісії у міський Будинок рад, де два дні тому за участю міської влади розглядали шляхи вирішення проблеми.

Своєю акцією представники трудового колективу «Райдуги» вирішили привернути увагу до проблеми, надати їй широкого розголосу та прискорити вирішення.

Представники нового підприємства активістів просили пропустити автомобілі, втім вони довго не погоджувалися. Присутні довго обговорювали ситуацію, де шукати справедливості, запевнили, що і надалі добиватимуться, аби виплатили кровно зароблені кошти і, можливо, перекриють рух транспорту ще раз, аби їх таки почули і допомогли.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Петрович 22.09.2017 12:24
Арбітражний керуючий одержує середню зарплату попереднього керівника і найменше зацікавлений у найшвидшій ліквідації підприємства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама