реклама
Кредит готівкою
реклама
З нагоди відзначення Дня міста та за ініціативи Смілянської міської ради було оголошено відкритий конкурс на написання Гімну Сміли. У конкурсі взяли участь місцеві музиканти та автори віршів. Рішенням конкурсної комісії переможцем визнано проект пісні-славня, автором тексту та музики якого стала Людмила Хавренок, інформує «Сміла».

DSC_0485-2 Загалом на конкурс було подано 14 робіт, 8 з них були оформлені відповідно до вимог. Усі 8 проектів гімну були представлені на урочистостях до Дня міста:

«Сміла, ти в нашому серці». Слова Олександра Вівчарика, музика Володимира Голубничого. Виконав – народний аматорський гурт козацької пісні «Заграва».

«Пісня про Смілу». Слова і музика Сергія Зайцева. Виконав – народний аматорський ансамбль естрадної пісні «Колорит».

«Гімн Сміли». Слова Миколи Горбатенка, музика Геннадія Сьомченка. Виконала вихованка дитячої школи мистецтв Аліна Хлівна.

«Гімн місту Сміла». Слова і музика Андрія Білявцева. Виконав дитячий ансамбль «Забава» дитячої школи мистецтв, соліст – Андрій Білявцев.

«Сміла». Слова – Тетяни Шугар-Благодарної, музика Станіслава Кравченка. Виконав Станіслав Кравченко.

«Пісня про Смілу». Слова Наталії Маслюк, музика Олександра Тищенка. Виконав – вокальний жіночий ансамбль «Вербиченька» Будинку культури імені Т. Шевченка.

«Гімн міста Сміли». Слова Юрія Боєва. Виконав вокальний дует міського Будинку культури – Діна Осадча та Марини Даниленко.

Пісня-переможець – «Сміла звитяжна».  Слова і музика Людмили Хавренок. Виконав творчий колектив «Родовід» клубу мікрорайону Гречківка.

Авторів слів та музики нагородили дипломами лауреатів. На даний час очікується затвердження Гімну Сміли на сесії міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Черкас 22.09.2017 16:50
Цитую Костя:
Дороги відремонтуйте... Сміла звитяжна... проїхати неможливо...

Треба було вибірать варіант "Сміла, ти в нашому серці", а приспівом до неї ставить слова "Смілянські дороги, ви в наших печінках")))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Костя 22.09.2017 15:58
Дороги відремонтуйте... Сміла звитяжна... проїхати неможливо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр