реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні близько обіду два десятки людей пенсійного віку зібралися під стінами Черкаської міської ради на акцію «Тарифи нас вбивають», повідомляє «Інфоміст».

21951799_2039087009660573_1182455909_o-1024x768

На нечисленне зібрання люди принесли червоні полотна та плакати з написами, спрямованими проти співпраці з МВФ та вступу в НАТО. Згодом пенсіонери змінили локацію, вирушивши на Пагорб Слави. Було заявлено, що наступне, чергове, антитарифне зібрання відбудеться 28 жовтня.

21951700_2039087052993902_1732721464_o-1024x768

21981637_2039087002993907_597280243_o-1024x768

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #18 Черкащанин 23.09.2017 19:20
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Resident:
С каких это пор Черкассы бычий город ?......

Запомни "дитя мегаполиса"- в то время когда твои пра-пра-прародители ели репу где-нибуть в рязанских болотах и запивали ее бярозовым соком с мякотью, на том месте, где сейчас стоят Черкассы стояло село.Оно потихоньку росло и постепенно превратилось в городок,потом в небольшой город.Потом на "стройки коммунизма" в конце 50-х в этот город Хрущев пригнал твоих родителей- им уже тогда надоело жрать репу и они захотели сала с белым хлебом.Ввиду того, что в то время с презервативами было туговато,в один прекрасный момент на свет божий появилось такое убожество как ты.Ты тут выросло,приспос обилось,пустило корни, но ты здесь чуждое. Ты здесь по ошибке появился "сепарок".Сиди тихонько и не вякай. :-)

Навіть додати нічого!) Дивлюсь, ватан "рєзідєнт", об тебе і без мене нормально ноги витерли ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Антирашист 23.09.2017 16:36
Цитую Resident:
Цитую Зер гут:
Це факти, клоун ти дешевий. Тільки така як ти ватна падаль може коверкать назву мого міста і тих, хто у ньому живе. Погано почуватися нікому й на *** не потрібним у цьому місті - правда, сєпарок? ;-)

С каких это пор Черкассы бычий город ? Да, вас понаехало сюда немало, но город вашим от этого никак не стал, ибо нет и не может быть у рагулей городской культуры. Селу - место в селе !

А тебе таки правильно "ватною падаллю" назвали. Справжній черкащанин ніколи не коверкав би слова як "чуркащанин". Так само рашистів розпізнавали у Донецьку, коли тупі зальотні козли із рашки зривали з будівель прапори ФК "Шахтар", не знаючи, що то. Саме по цьому і впізнаються рагулі з рашки :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Реаліст 23.09.2017 16:23
Цитую Resident:
С каких это пор Черкассы бычий город ? Да, вас понаехало сюда немало, но город вашим от этого никак не стал, ибо нет и не может быть у рагулей городской культуры. Селу - место в селе !

"Культура" з тебе так і пре :D Биком ти був - биком і залишишся, незалежно від того, народився ти в селі Червона Слободачи в городє Тамбовє. Скажи краще, чому нік почав писат латиницею - "чтоби било как у нєнавістних амєрікосав"? :-x
Які ж ви, ватні примітивні все-таки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 СОЛДАТ 23.09.2017 16:16
Цитую Resident:
Цитую Зер гут:
Це факти...

С каких это пор Черкассы бычий город ?......

А что это ты свою "кликуху" стал писать на английский манер?Это же не "скрепно" ватан. :lol:Запомни "дитя мегаполиса"- в то время когда твои пра-пра-прародители ели репу где-нибуть в рязанских болотах и запивали ее бярозовым соком с мякотью, на том месте, где сейчас стоят Черкассы стояло село.Оно потихоньку росло и постепенно превратилось в городок,потом в небольшой город.Потом на "стройки коммунизма" в конце 50-х в этот город Хрущев пригнал твоих родителей- им уже тогда надоело жрать репу и они захотели сала с белым хлебом.Ввиду того, что в то время с презервативами было туговато,в один прекрасный момент на свет божий появилось такое убожество как ты.Ты тут выросло,приспос обилось,пустило корни, но ты здесь чуждое. Ты здесь по ошибке появился "сепарок".Сиди тихонько и не вякай. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Сидоров. 23.09.2017 14:06
Єдине , що мене приваблює у цій акції, що тарифи дійсно звірячі при мізерній пенсії. А лозунги проти НАТО і МВФ то від лукавого.Трошки заробили пенсіонери на цій акції, то куплять собі хоча би ковбаски.Але ж цікаво , хто їх найняв та гроші платив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Resident 22.09.2017 20:16
Цитую Зер гут:
Це факти, клоун ти дешевий. Тільки така як ти ватна падаль може коверкать назву мого міста і тих, хто у ньому живе. Погано почуватися нікому й на *** не потрібним у цьому місті - правда, сєпарок? ;-)

С каких это пор Черкассы бычий город ? Да, вас понаехало сюда немало, но город вашим от этого никак не стал, ибо нет и не может быть у рагулей городской культуры. Селу - место в селе !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Ірина 22.09.2017 20:04
Цитую ПАП:
Цитую Ірина:
А ці люди можуть обгрунтувати як тарифи пов'язані з НАТО? Чи вони вийшли за наказом незмінного комуніста Симоненка, який на утриманні Москви?

Можуть обгрунтувати, у тому числі повязуючи з НАТО? А вийшли із-за того, що такі як ти скакуни із нинішньою владою довели державу до ручки.

По-перше, на "ти" ніхто не переходив, не завадило б за словами слідкувати, хоча про що це я, виховання і тактовність - це для вас з іншої опери. По-друге, мова йде про те, як НАТО взагалі дотичне до тарифів? Очевидно, що ніяк! Читати уважніше треба, а не кидатися тупими обвинуваченнями , хоча для того, щоб читати і аналізувати розум мати треба, а з ваших коментарів очевидно, що вам це не знайомо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 СОЛДАТ 22.09.2017 17:32
Цитую ПАП:
Цитую Ірина:
А ці люди можуть обгрунтувати як тарифи пов'язані з НАТО? Чи вони вийшли за наказом незмінного комуніста Симоненка, який на утриманні Москви?

Можуть обгрунтувати, у тому числі повязуючи з НАТО? А вийшли із-за того, що такі як ти скакуни із нинішньою владою довели державу до ручки.

Єдиним обгрунтуванням, яке вивело цих "божих одуванчиків" з червоними гаслами на площу перед міськрадою, може бути стара страдиція,яка існувала в совіцькій арміі зразка 70-80рр.Дівчині,яка обіцяла діждатися хлопця з арміі і недотримувала свого слова,надсилавс я лист в якому на аркуші паперу робили відпечаток підошви "кірзового" чобота і писали такий текст:"якби не цей чобіт солдата,то "танцював би тебе солдат із НАТО".Слово "танцював" там було замінено, звичайно, більш зрозумілим синонімом,але не варто зараз ще раз травмувати психіку протестувальниц ь.Схоже,що багато з них колись такого листа отримував і його смисл до них тільки дійшов. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 СОЛДАТ 22.09.2017 15:51
Цитую Красота нєапісуємая!:
На фоні рашкоармії, у якої з останнього авіаносця "Кузі" у Сірії літаки падають в море з-за того, що пілоти не вміють літать, а на навчаннях з білорусами вертольоти по своїх шмаляяють - залишається єдина надія на ржаве ядрьоне аружіє і на старих маразматиків з нафталінними транспорантами "НАТО нє прайдьоть" :lol: :lol: :lol:

Хорошо сказав.Душевно.Підтримую. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Зер гут 22.09.2017 15:44
Цитую ПАП:
Цитую Черкащанин:
Цитую Ірина:
А ці люди можуть обгрунтувати як тарифи пов'язані з НАТО? Чи вони вийшли за наказом незмінного комуніста Симоненка, який на утриманні Москви?

У комуністів навіть дощ чи навпаки його відсутність - це вина НАТО. Ці зомбі ніяк не звикнуть, що в Україні тільки паскуди, прислані їх Кремлем, крадуть і вбивають.
В Криму, гниди, вили проти НАТО регулрно - що воно "прідьот і захватіт, прєвратіт всьо в ваєнную базу", а в результаті - і окупація є, і воєнні с.рані бази - тільки все це зробили рашисти.

Це думка безмозглого чуркащанина?

Це факти, клоун ти дешевий. Тільки така як ти ватна падаль може коверкать назву мого міста і тих, хто у ньому живе. Погано почуватися нікому й на *** не потрібним у цьому місті - правда, сєпарок? ;-)