реклама

реклама

На вранішній нараді у Черкаській міській раді заступник міського голови Станіслав Овчаренко представив нового начальника комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника, інформує «Про все».

melnyk-e1468491018915

– Із сьогоднішнього дня він директор підприємства, – зазначив Станіслав Овчаренко.

Окрім того, на нараді він повідомив, що відтепер виконуючим обов’язки директорат департаменту житлово-комунального господарства є Михайло Бінусов.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Верник 27.09.2017 16:12
Цитую МАВПИ:
Олексій Мельник ніколи не був ведучим шоу на матчах "Черкаських Мавп"


та ви шо??? мабуть то був його невідомий брат-близнюк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Талант 27.09.2017 12:29
Цитую Дід МаЗай:
Наговаріваєтє ви на хлопчину! Він буде чесно пиляти бюджетні кошти і платити відкати у "партійну касу" Бондаренка!

А що ви хотіли, у "нормальному" місті і команда талановита. Той директор департаменту бюджет пиляє, інший директор воротарем голи від мера пропускає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 МАВПИ 27.09.2017 10:55
Олексій Мельник ніколи не був ведучим шоу на матчах "Черкаських Мавп"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Верник 27.09.2017 10:14
Цитую Дід МаЗай:
Наговаріваєтє ви на хлопчину! Він буде чесно пиляти бюджетні кошти і платити відкати у "партійну касу" Бондаренка!

вже пиляє добре, на відновленні пляжу Пушкіна все літо сидів, Лєксуса купив, все як у папи Толіка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Дід МаЗай 27.09.2017 09:55
Наговаріваєтє ви на хлопчину! Він буде чесно пиляти бюджетні кошти і платити відкати у "партійну касу" Бондаренка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Верник 27.09.2017 09:38
Цитую федор принципиальный:
У него опыт работы,он профессионал,во локет во всех тонкостях или очередной кум-сват какого-нибудь керивныка ?

он ручной песик Бондаренка, как Лозовой у Ляшка... На Мавпах когда то бегал с микрофоном, потом с Толиком "работать" начал и карьера в гору пошла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Гоги 25.09.2017 13:28
Пэсни петь нэ надо, ти ходи туда, сюда 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Яд 25.09.2017 12:03
Меля, жги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 федор принципиальный 25.09.2017 11:00
У него опыт работы,он профессионал,во локет во всех тонкостях или очередной кум-сват какого-нибудь керивныка ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Надія. 25.09.2017 10:41
Так низько виконком іще ніколи не опускали. Хоча до першої перевірки напевне попрацюють.