реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Черкащани» Павло Карась став радником міського голови на громадських засадах.

EFM_9029

Як повідомив у коментарі «Прочерку» Павло Миколайович, міський голова Анатолій Бондаренко попросив його «допомогти з організацією руху документів у міській раді», оскільки він має відповідний досвід.

– Це – не служба в органах місцевого самоврядування, це робота на громадських засадах, – зазначив Павло Карась. – Таких радників у міського голови, може, з п’ятдесят. Ми спілкувалися з міським головою про певні проблеми в міськраді, і він запропонував, щоб я відкоригував     у міськраді цю роботу. Але як депутат міськради я не маю права втручатися в ці процеси, тому було вирішено надати мені відповідний статус.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #17 Черкащанка 28.09.2017 10:41
Цитую владимир:
Цитую РезидентЪ:
А в исполкоме черкащане вообще есть ? Хоть один ? Или туда только быков с села берут ?

практически нет ...

Один колгосп Драбівський і Чорнобаївський.Корінних черкащан туди не допускають.Кума на кумі сваха на свасі брат на братові коханки з коханцями і все село.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 владимир 28.09.2017 08:47
Цитую РезидентЪ:
А в исполкоме черкащане вообще есть ? Хоть один ? Или туда только быков с села берут ?

практически нет ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Раскольніков 27.09.2017 21:27
Gazeta.ua Інтерв'ю Карася.
Хотів би побачити себе у 5 років. Це був найкращий період дитинства. Якось вирішив перевірити, чи вміє плавати коза. Підманив її на кладку і штовхнув. Вона ратичками зачепилася. Бабуся прийшла, коли я ратиці спихав. Ще якось випустив із кліток штук 50 кролів. Ловили три дні. Вилив каструлю свіжого борщу, бо грався в садочку і мені треба була посудина. Двом дівчатам заплів косички в одну. Розплести було неможливо, дівчат постригли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 крок до корита 27.09.2017 16:49
карасі,які стають пиявками при любій владі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 иван 25.09.2017 19:00
Господа всеми уважаемые анонимы, есть одна важная деталь, Паша Карась, "во все времена", бюджет с землей не дерибанил. Мэр - это понимает как никто другой.


Да на тендерах тырил да на теплокомунэнерг о да в долги одел весь город кредитами от ЭБРР так что теперь вода в 10 раз подорожала за 3 года а начальник водоканала везде свои разливайки понаставил которые "неблагодарные" горожане уже начали уничтожать из-за праведного гнева .Где ж когда было видано в городе на реке из которой лет 30 -40 назад воду на юшку брали теперь чистую воду да за деньги немалые продают.*************** ***** со всеми его сподвижниками-евроинтегратора ми-псевдореволюцио нерами в ближайшую народную смуту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 РезидентЪ 25.09.2017 17:49
А в исполкоме черкащане вообще есть ? Хоть один ? Или туда только быков с села берут ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #11 ни за ни против 25.09.2017 16:49
Господа всеми уважаемые анонимы, есть одна важная деталь, Паша Карась, "во все времена", бюджет с землей не дерибанил. Мэр - это понимает как никто другой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Савр 25.09.2017 15:51
щоб не гавкав і не злив мера-нехай потішиться дитятко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #9 Надія. 25.09.2017 15:46
Круговорот говна в природе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #8 черкащанин 25.09.2017 14:16
нехай люди працюють і приносять користь місту! Чого ви зразу в опозицію.