реклама

реклама

Михайло Саакашвілі у прямому ефірі на «NEWSONE» назвав найкращими міськими головами України мера Глухова Мішеля Терещенка та мера Черкас Анатолія Бондаренка.

Bezymyannyj3

Про це інформує «Вичерпно».

Також екс-президент Грузії і екс-губернатор Одещини зазначив, що Анатолій Бондаренко прийняв його у Черкасах та запропонував житло у цьому місті.

Нагадаємо, у п’ятницю в Черкасах відбулася зустріч із Саакашвілі.

Детальніше про це дивіться у відео.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Сидоров 25.09.2017 21:51
Бла,бла бла...михо. відкіль михо знає, який він насправді? Отак от, щоб ляпнути щось язиком. Ми ж то знаємо правду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Ох 25.09.2017 19:02
Постійно підкидають гранати, цікаво де, коли, у кого і за скільки дєнєг він їх накупив "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Регіональна Тальнівщина 25.09.2017 18:04
А чому грузин одягнув єврейську вишиванку? Знак солідарності з Коломойшою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 федор принципиальный 25.09.2017 17:55
ФРЕЙМУТ-2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Не в те сани 25.09.2017 16:41
Послушал спич нашего, как выражается его кацо Михеил - мєра, который расписывается, ладно за город, о уже и за всю черкащину. Какого *ера мер делает в Чигиринском районе когда обещанный ремонт бульвара Шевченка должен был закончиться еще до конца 2016 года. Когда в городе под видом МАФов работают газовые заправки. В центре нет тротуаров, как подготовка города к зиме. Каким боком к городу кацо Михеил :o :-? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Перший дзвоник 25.09.2017 16:17
25 сентября 2017 | 15:04
Правоохранители разоблачили незаконную деятельность ряда автозаправочных газовых пунктов, принадлежащих одному из обществ с ограниченной ответственность ю региона. Об этом сообщает департамент коммуникаций Нацполиции.+
По официальным документам на земельных участках размещались малые архитектурные формы.
Однако, в одном документе не отмечалось назначения сооружений под размещение АГЗП, также отсутствовали и любые разрешения на занятие данным видом деятельности, но заправочные станции по продаже газа функционировали .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Пиндос 25.09.2017 16:16
Цитую Надія.:
Кращий в чому? Місто стало чистіше? Побудував, довів до логічного завершення та передав екслуатуючій організації хоча б одну дорогу? Створив сильну, інтелектуальну команду? Не вимагає відкатів? Не краде? Не призначив собі зарплату в розмірі 60-ти тисяч? Міхо, якщо Залізяка обіцяє тобі житло,- це далеко не значить що таки влаштує......

Та не турбуйтесь за Міхо, він якщо потрібно відіжме у Толіка не лише квартиру... як він робив це в Грузії. (ось тут все детально розписано http://ipress.ua/articles/pochemu_gruzyni_vignaly_saakashvyly_189498.html )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Надія. 25.09.2017 15:40
Кращий в чому? Місто стало чистіше? Побудував, довів до логічного завершення та передав екслуатуючій організації хоча б одну дорогу? Створив сильну, інтелектуальну команду? Не вимагає відкатів? Не краде? Не призначив собі зарплату в розмірі 60-ти тисяч? Міхо, якщо Залізяка обіцяє тобі житло,- це далеко не значить що таки влаштує......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Пиндос 25.09.2017 14:38
Грузини визначають кращих мерів серед Українців.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 черкащанин 25.09.2017 14:04
У нас мер класний, нарешті!