реклама
Програма навчання депутатів
реклама
Міськрада Ватутіного оголосила громадське обговорення ініціативи мешканців міста щодо перейменування вулиці Скаливатської на Мічуріна. Термін обговорення закінчується 15 жовтня, інформують «Вісті Черкащини».

00850266_n1 Пропозиції з даного питання просять направляти у відділ з питань внутрішньої політики (місто Ватутіне, проспект Дружби, 8 , кабінет №10) або на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Як з’ясувалося, жителі вулиці хочуть, щоб їм повернули стару назву, керуючись тим, що постать Мічуріна не підпадає під дію закону про декомунізацію.

– Ні, погляньте! Мічуріна їм подавай! Перепрошую, а яке відношення російський біолог Іван Мічурін має до Ватутіного чи України в цілому? – дивується громадська активістка Олена Швед. – Народився у Рязанській губернії, помер у Тамбовській області. Росіянин! Уже, як на те пішло, то на честь нашого Левка Симиренка б назвали, що з Млієва Городищенського району! Де логіка? Де патріотизм?

– А ще Горіхова, Затишна і т. д. Це просто знущання, а не назви вулиць. Я хочу, щоб була вулиця Олени Теліги, Квітки Цісик, Ярослава Мудрого, княгині Ольги, щоб підкреслити глибину нашої історії, – уболіває інший дописувач із «Фейсбук».

Тим часом, прихильників Івана Мічуріна у Ватутіному теж вистачає.

– Не розумію, чим завинив славетний біолог перед українцями? Зберегли ж в окремих населених пунктах вулиці Гагаріна, Комарова, Пушкіна. То чим Мічурін гірший? – дивується містянка Надія.

– Та ні, з цим безумовно треба щось робити, – каже водій зі стажем Станіслав Петренко. – Колись їхав Ватутіним, а в моєму навігаторі введено старі назви вулиць: Павлика Морозова, Островського, Мічуріна і так далі. (Я вже мовчу про Фрунзе, Пархоменка, Чапаєва і тому подібних.) Слава Богу – перейменували! І що? До цього вертатись?! Реально дах зносить. Таке враження, що мандрую десь по Тамбовському краю. Ми ж в Україні живемо! Наші вулиці повинні мати українські обличчя! Хіба в нас нема, ким пишатися?

Тетяна Івашкевич

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 мічурінець 26.09.2017 09:47
Цитую Петрович:
Да-а-а ватутінці ще ті мічурінці. Половина приїзджа "вата"

Вношу пропозицію - перейменувати Ватутіно у "ВАТЯТІНО". Та оголосити Державним заповідником "руська-савецкаго мира."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Пенсіонер 26.09.2017 09:05
Проблем у колишньому шахтарському містечку як у поганої собаки бліх,роботи - катма,а ми вулиці перейменовуємо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Петрович 26.09.2017 08:33
Да-а-а ватутінці ще ті мічурінці. Половина приїзджа "вата"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр