реклама
Кредит готівкою
реклама
Нещодавно на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» у Пущі-Водиці (м. Київ) завершився масштабний всеукраїнський фінал спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – “Olympic Moves”, що був організований Національним олімпійським комітетом України. Відбором юних спортсменів, що представлятимуть Черкащину на змаганнях займається відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

00007-6

Цього року нашу область представляла команда Руськополянської загальноосвітньої школи № 2. До складу команди увійшли 12 найспортивніших і найактивніших учнів та 2 педагоги, зокрема – вчитель фізичної культури Юрій Холодницький, педагог-організатор Наталія Шапран та юний лідер команди Альона Трачук – майстер спорту України із спортивної гімнастики.

У підсумку змагань команда Руськополянської загальноосвітньої школи № 2 посіла шосте загальнокомандне місце.

Всього у фіналі взяли участь 300 учасників із 25 регіонів України. Команди змагалися у презентації (назва, емблема, девіз з руховими танцювальними елементами), комбінованій естафеті, що складалася із 12 спортивних етапів, грі у волейбол та олімпійській вікторині.

Також Національний олімпійський комітет України для учасників заходу проводив різноманітні тренінги та зустрічі з олімпійцями.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр