реклама

реклама

Секретар міської ради Олександр Радуцький прокоментував «Інфомосту» звинувачення, які пролунали на його адресу сьогодні з вуст міського голови.

Радуцький Нагадаємо, під час брифінгу в міськраді Анатолій Бондаренко заявив наступне:

– Зухвало, цинічно попередній керівник Яценко спільно з угрупованням, я вважаю, в яке входить відомий бізнесмен Андрій Бородай, Яценко, Радуцький, – працювали в сфері ЖКК по відмиванню коштів. На сьогодні людина (Бінусов – ред.), якій було поставлено завдання витягнути на поверхню те, що відбувалося в місті, вона вбита, – заявив мер.

Секретар міської ради Олександр Радуцький, який наразі перебуває в Южному, у телефонному режимі сказав журналісту таке:

– Шкода, що загинула людина. Депутат чи не депутат, але це людина… Мої співчуття… Але ці звинувачення: брєд я не можу коментувати, – сказав він.

Також Радуцький додав, що готовий «відповідати» перед правоохоронними органами.

Нагадаємо, у Черкасах вбили депутата міської ради Михайла Бінусова.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Олексій 30.09.2017 06:44
Там крім радуцького є ще багато тих хто були в 90-х рекетирами, а тепер депутати і бізнесмени.Поліція і СБУ, це корумповані структури.Тільки журналісти зможуть найти сліди цього замовного вбивства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 На кол его! И сжечь!!!! 29.09.2017 22:15
Цитую Любов Майборода:
Враховуючи, що міський голова Анатолій Бондаренко 26.09.2017 на каналі ЕКСПО-ТІВІ висловлював незадоволення діяльністю секретаря міської ради Олександра Радуцького та у зв`язку з вбивстом депутата Михайла Бінусова, задля збереження стабільності в місті, вважаю, що Олександр Радуцький МАЄ ПІТИ У ВІДСТАВКУ.

В муфельной печи!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Богдан 29.09.2017 20:22
Если мы громада и дальше будем сторонними наблюдателями,т ого,что творит эта банда,сверху и до низу,тогда наш удел сопеть в две дырки, и жрать объедки с барского стола.Мы ответственны за тех кому доверили власть,а значить нужно сделать всё,чтобы земля у этой нечисти горела под ногами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Руки геть від Романовича! 29.09.2017 18:56
Цитую Гура:
Саня ти краще розкажи про інший "бред"- як ти чиновник наколядував 400000 баксів, як ти землю в Дахнівці будучі депутатом приватизував, як ти на відкатах з парків заробляв і про твої дві судимості за кримінал в 90-х не забудь. Нари по тобі плачуть в третій раз.

З трьома судимостями не йдуть в Президенти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 федор принципиальный 29.09.2017 18:23
Цитую Любов Майборода:
Враховуючи, що міський голова Анатолій Бондаренко 26.09.2017 на каналі ЕКСПО-ТІВІ висловлював незадоволення діяльністю секретаря міської ради Олександра Радуцького та у зв`язку з вбивстом депутата Михайла Бінусова, задля збереження стабільності в місті, вважаю, що Олександр Радуцький МАЄ ПІТИ У ВІДСТАВКУ.

НЕ ВІДСТАВКУ,А НА НАРИ С КОНФИСКАЦИЕЙ ИМУЩЕСТВА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Гура 29.09.2017 15:48
Саня ти краще розкажи про інший "бред"- як ти чиновник наколядував 400000 баксів, як ти землю в Дахнівці будучі депутатом приватизував, як ти на відкатах з парків заробляв і про твої дві судимості за кримінал в 90-х не забудь. Нари по тобі плачуть в третій раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Ох 29.09.2017 14:02
Правильно сказав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Спосгерігач 29.09.2017 13:53
Бінусов...це той що воював за універмаг ЮНІСТЬ? Раніше не чув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Любов Майборода 29.09.2017 13:14
Враховуючи, що міський голова Анатолій Бондаренко 26.09.2017 на каналі ЕКСПО-ТІВІ висловлював незадоволення діяльністю секретаря міської ради Олександра Радуцького та у зв`язку з вбивстом депутата Михайла Бінусова, задля збереження стабільності в місті, вважаю, що Олександр Радуцький МАЄ ПІТИ У ВІДСТАВКУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #4 підставив себе 29.09.2017 12:58
так а чого ти попер так показово в Южне????