реклама
Sucurity Police

реклама

Позафракційний депутат міськради Максим Шадловський каже, що йому нещодавно пропонували мільйон гривень за голосування по імпічменту меру.

– Практично кожного дня останні два тижні були зустрічі, пропозиції. Остання була від депутата Зорі Руслана. Чистий обнал в пакеті, мільйон гривень. Зустріч як з гарант з Андрієм Бородаєм, який би виступив гарантом… для вирішальних голосів. Це дуже прикро, що до такого доходить, - сказав депутат.

Поряд з тим, він зауважив, що до поліції спершу не звертався, а відкрито каже про це лише зараз.

Мовляв, боявся раніше за себе, бо трагедія з депутатом Бінусовим показала, що криміналітет зараз править.

- Правоохоронні органи належать одній людині… Три роки тому так само на Митниці розстріляли з автоматів людини. І ніякого результату… – сказав депутат

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #16 Саша секретар 30.09.2017 13:28
От Зоря и с....а. Ми з Бородаєм давали по 1,5 ляма за голос а він півляма собі прихапав. Мабудь надо його в гаражі запросить на розмову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Такі справи 30.09.2017 11:00
"він зауважив, що до поліції спершу не звертався, а відкрито каже про це лише зараз". Тобто до поліції депутат так і не звернувся :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 депутат 29.09.2017 18:36
Мовляв, боявся раніше за себе, бо трагедія з депутатом Бінусовим показала, що криміналітет зараз править.
Абсолютно правильно, один криміналітет править, другий в опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Ох 29.09.2017 18:12
Цитую Семен:
З....я убрал конкурента по своему избирательному участку, все ясно как белый день.

Цитую Любов Майборода:
Прорвало - очищення все рівно відбудеться. Як швидко - залежить від кожного з нас.

Це по типу "спасєніє утопающіх дєло рук самих утопающих"
Тобто самі знайшли собі пригод.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 федор принципиальный 29.09.2017 17:20
Очередное словоблудие-погомонят и забудут,резонан ское убийство Шеремета не раскрыто,у нас по делу артюх ее не могут до сих пор найти-что вы хотите,живем в "европейской "стране.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Мавпа 29.09.2017 17:07
О баскетболисти подтянулись. Альо, Лютий, читай, делай виводи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Светлана 29.09.2017 15:56
Цитую Бородатым фруктам:
Каждый чиновник при должности, каждый депутат должен понимать что следующим может быть он. И каждый бандит в городе должен почувствовать на своей шкуре что публичных людей (как минимум) нефиг трогать, а тем более убивать...

А Бондаренко сам пригрел и дал должности Гуре, Банану, Яцику, Буданцеву, Сотуленку... То кто виновен?

А бондаренко не з них? Не?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 РезидентЪ 29.09.2017 14:28
Я так и вижу эту картину: Зоря суёт Шадловскому деньги в пакете, а Шадловский выпрямляется как Киса Воробьянинов в Пятигорске, становится в третюю позицию и заявляет, что "Анталолия, этого кристально честного человека из блока такой же кристально чистой Юлии - я Н-И-К-О-Г-Д-А и Н-И-З-А-Ч-Т-О не предам !!!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 РезидентЪ 29.09.2017 14:23
:lol: Ой держите меня семеро ! Шадловский отказался от лимона гривен. :lol:
*************** ***************
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Ох 29.09.2017 13:48
А мене двома.
Відгукніться кому пропонували більше.
======
Я до того якщо немає доказів, або не виявляли рішучості в боротьбі з такими явищами посапуйте в два отвори і не набивайте собі ціну під час горя людського.