реклама

реклама

Черкаська міська рада одноголосно підтримала звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Генпрокурора. Зібралися депутати на позачергову сесію через вбисство свого колеги – Михайла Бінусова.

IMG_20170929_140151

Сесія розпочалася із хвилини мовчання.

Потім мер сказав, що нині ми маємо виклик всьому суспільству.

Прощання з депутатом відбудеться в неділю. Про місце буде повідомлено згодом.

IMG_20170929_141753

IMG_20170929_140233

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 Вічно Ваш 30.09.2017 23:24
Дякую за повідомлення. Отримав. Приймаю міри.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 депутат 30.09.2017 09:03
Аж ось коли ви побачили, що порушуються права людини, корумповані правоохоронні органи, а коли ви самі порушували ці права і вас НЕЗАКОННО ЗАХИЩАЛИ ці ж органи то вас це задовольняло. Якщо так трапиться, що знайдуть підозрюваного у вбивстві, справа дійде до суду і суд винесе рішення, яке вас не задовольнятиме, то лише тоді ви побачите, які в нас суди. Чуже горе, вас не стосується, головне своя шкура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 федор принципиальный 30.09.2017 07:56
Убийц Шеремета не нашли,хотя все было под контролем Президента,а тут какой-то бинусов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Сотник 29.09.2017 22:34
Після таких висловлювань, мер ще на щось позитивне сподівається, з боку правоохоронців?! Так він гарантовано опиняється поміж двох вогнів! На кого тепер ще покладеться у цій державі, де всі йому "должны"?! А потрібно було, всього-навсього, вчасно "включати мозг", або прислухатись до інстинкту самозбереження! Ах, Толя, Толя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Сотник 29.09.2017 22:14
Цитую Марек:
Черкаська ОПГ Радека-Бородая-Бродського одна з найпотужніших в центральній Україні. Навіть Луценко зламав об Шуру зуби! А Залізяка - молодець, не злякався!!

- По чому видно, що він не злякався? Як на мене- то там серйозна діарея!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Сотник 29.09.2017 22:12
-"Потім мер сказав, що нині ми маємо виклик всьому суспільству."
- Толян, ти не поняв, що то виклик особисто тобі! Не став себе вище суспільства! Читай, хоч інколи, коментарі на "Прочерку"- може порозумнішаєш! Громада тобі вказувала, у свій час, на твої помилки! Чого ж ти не прислухався?! Тепер- вибачай!....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 крюгер 29.09.2017 21:04
толик на выборах взял в помощь бандюков. вход рубль выход два. ну что толик яйца есть или ляжеш под бандюков?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Роман 29.09.2017 20:16
Правильно,а кому ещё писать,не в небесную же канцелярию,а батюшке сцарю(пахану)-херанту конституции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 володимир 29.09.2017 18:32
Саме цікаво-ні слова від Юри Батічелі,ніби його це геть не стосується.Живе за принципом-день на посаді пройшов,гроші з посади зайшли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Марек 29.09.2017 18:09
Черкаська ОПГ Радека-Бородая-Бродського одна з найпотужніших в центральній Україні. Навіть Луценко зламав об Шуру зуби! А Залізяка - молодець, не злякався!!