реклама

реклама

Секретар міськради Олександр Радуцький заявляє, що невідомі погрожують його родині. Про це сам Радуцький заявив в коментарі кореспонденту «Інфоміст».

Радуцький – Дружина повернулася з дітьми, а сусідка їй каже, що приїздили на чорному джипі. Спитали, чи Радуцький тут ставить машину. Охоронці кажуть, що ні. Питають, а хто ставить, їм відповіли, що дружина. Кажуть, передайте їм, якщо буде ставити – підірвемо, – розказує він.

Секретар додав, що на місце викликана поліція, сам же він повертається в Черкаси з міста Южного.

Водночас в управлінні патрульної поліції Черкас повідомили, що поки що інформації щодо інциденту не мають.

Як повідомлялося, сьогодні Радуцький назвав звинувачення в його адресу з боку міського голови Черкас «бредом».

Чому Радуцький перебував у Южному, а не в Черкасах, невідомо....

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Большой страх 02.10.2017 12:13
А почему Русик молчит? Ему еще не угрожали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 ХМ 30.09.2017 13:50
та це ти просто на парковці чуже місце зайняв, дурбело.. якщо хтось схоче підірвати то у сусідок не будуть питати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Петро 30.09.2017 09:12
Казковий дол.... б...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 федор принципиальный 30.09.2017 08:31
Шура,найми охрану,аытащи из-под матраса пачку наворованных бабок и плати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Прям-таки ребус 30.09.2017 00:01
Чому Радуцький перебував у Южному, а не в Черкасах, невідомо...(c)
Місто Южне Одеської області - популярний приморський курорт. Що ж тут "невідомого"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сотник 29.09.2017 21:46
Цитую Поліція:
Найбагатшому черкаському корейці страшно - доведеться відповідати. Радек на пару з Бородаєм задрочив місто. А коли до парочки доєднався Міша Бродський - у хлопців від всевладдя голова поїхала! Вирішили - за лімон можна найняти калаші і пустити будь-кого в расход.

- Ну,- як вирішили так і зробили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Педро 29.09.2017 21:45
де ти взяв 350 штук баксів????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 крюгер 29.09.2017 21:11
а что так далеко оказался вовремя Ч
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Богдан 29.09.2017 20:24
Кому ты на хер нужен, цап упитанный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Северное. 29.09.2017 19:25
Возврашайся скорей. Наши мишебратьские лагеря по тебе тоскуют.