реклама
Кредит готівкою
реклама
5_100 "Спекуляцією на людському нещасті" називає директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук останні заяви щодо похорону та оголошення Дня трауру за вбитим депутатом міськради, який виконував обов’язки директора департаменту ЖКК Михайлом Бінусовим, що  ширяться у соцмережах та засобах масової інформації.

За її словами, така поведінка є неприпустимою і завдає додаткового болю рідним та близьким загиблого:

– Найдорожче, що є у людини, – це її життя. І будь-які маніпуляції та пересуди щодо смерті трагічно загиблого Михайла Бінусова є неприпустимими.

Лілія Миколаївна наголошує, що міська влада і особисто міський голова Анатолій Бондаренко завжди відстоювали та захищали інтереси наших захисників і членів їх родин. Зокрема, й у найтрагічніші моменти їх життя. З гіркотою в серці ми згадуємо 25-ьох загиблих черкаських військових на Сході України, яких проводжали усім містом в їх останню путь.

Щоразу у ці трагічні для Черкас та його жителів дні у місті на всіх громадських і адміністративних будівлях приспускались державні прапори та прапори міста Черкаси. Тоді як на Соборній площі відбувалось загальноміське прощання з нашими загиблими захисниками.

– Відзначу, що завжди міська влада брала на себе усі фінансові  і організаційні питання щодо поховання та проведення пам’ятних заходів стосовно наших військових, які віддали життя на Сході України.  Ми активно співпрацювали з членами їх родин, вирішуючи усі нагальні питання. Крім того, жодна сім’я наших загиблих Героїв не лишилась наодинці зі своїм горем. Органи місцевого самоврядування за рішенням сесії у рамках міських програм ухвалювали рішення  щодо виділення фінансів для придбання житла та здійснення ремонтів для сімей загиблих та допомагали з  іншими поточними проблемами, – зауважує Лілія Миколаївна.

Водночас додає, що відповідна робота триває і нині з нашими військовими, які повернулись із зони АТО, та членами їх родин.

Нагадаємо,  що від 25 листопада 2015 року –  відколи міський голова Анатолій Васильович Бондаренко приступив до виконання своїх обов’язків,  у Черкасах відбулось перепоховання лише загиблого Маломужа Олександра Вячеславовича та поховання Качура Олександра Миколайовича. І в ці дні у місті тривали загальноміські заходи з прощання та  оголошувалася жалоба.

Лілія Маліщук зауважила, що 25 загиблих військових рішенням сесії було посмертно нагороджено пам’ятними знаками «За заслуги перед містом Черкаси», ще 23 – присвоєно звання «Почесний громадянин міста Черкаси»." - йдеться у надісланому владою прес-релізі.

Нагадаємо, як вважають АТОвці, міська влада в політиці вшанування загиблих неправильно розставляє пріоритети

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 володимир 03.10.2017 13:43
КрІм загальноміськог о траура вони ще хотіли зробити прощання на Соборній площі,але нашлись такі,що не дали добро на такий захід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Сидоров. 03.10.2017 11:41
Загибель на фронті,чи вбитий на розбірках АТОвець то є різні речі. Чиновникам цього , видать ,не зрозуміти. Чиновники живуть у своєму світі , який не коррелює з людським світом.Можт позбутися таких чиновників, нафіг вони такі потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Виборець 03.10.2017 11:32
А чому пані і міськвиконком не виклали на шпальтах черкаських ЗМІ біографічну довідку, чи хоча б автобіографію загиблого депутата. Він же був публічною людиною?
А то відомо, що він був всього місяць радником мера та менше місяця в.о. директора департаменту. Якщо людина за два неповних місяці роботи завоювала такий авторитет у міській раді та здобутки, то громада повинна знати за що така повага.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Справедливість 03.10.2017 11:27
Цитую Коп:
скільки років тій Маліщук? Може пора щось поновіше підібрати на цю посаду, покреативніше?
з новим поглядом та сучасне, а не с/////шку?

Вона вже там не один мільйон заробила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 007 03.10.2017 11:06
Вона і досі не зрозуміла дві різниці: одні померли захищаючи народ і землю, а інший - захищаючи свої та чиїсь бізнесові інтереси. Дійсно чиновницька рать живе в іншому вимірі і їм лише шкода коли хтось з їх когорти випадає, такий самий як вони, а простий народ у них лише для статистики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Надія. 03.10.2017 11:04
Ось і стало зрозуміло хто порадив недумаючому Бондаренко об'являти в місті день трауру. Пояснення Маліщук -ні що інше як спроба виправдатись , та заробити в Бонда хоч якісь девіденти. Все таки Порше вимагають кошти на їх утримання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Коп 03.10.2017 11:02
скільки років тій Маліщук? Може пора щось поновіше підібрати на цю посаду, покреативніше?
з новим поглядом та сучасне, а не с/////шку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 стабилизец 03.10.2017 10:49
с волками жить... не удалось заменить одни схэмы другими, пичалька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр