реклама

реклама

Депутат міськради від ВО “Черкащани” Максим Скорик претендує на посаду помічника міського голови, пише infomist.ck.ua

skoyk

Декларація кандидата з’явилась на сайті НАЗК 27 вересня.

Нині Скорик є працівником черкаської хімічної компанії “Азот”.

Поки що розпорядження міського голови про призначення Скорика помічником на сайті мерії відсутнє.

Як повідомлялося, раніше помічиком мера став також депутат Віталій Косяк, згодом змінивши цю посаду на іншу – начальника управління інспектування.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Доктор 03.10.2017 16:15
Цитую РезидентЪ:
Я же говорю, туда в горисполком черкащанам не попасть. Туда только бычков с сел берут.

Виходить, тебе повинні взять - використать, а потім викинуть, як справжнього ПРЄЗОдента :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 РезидентЪ 03.10.2017 15:40
Я же говорю, туда в горисполком черкащанам не попасть. Туда только бычков с сел берут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 володимир 03.10.2017 13:36
Ну и хлеборезки у вас, ребята.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 федор принципиальный 03.10.2017 12:28
Помичнык,раднык -что ума не хватает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 стабилизец 03.10.2017 12:14
еще один бесстрашный пупсик рвется в смертный бой с каррупцыей. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Дурман трава 03.10.2017 11:52
Цитую Надія.:
В зв'язку з погіршенням справ на ПО Азот, та купівлею мером Черкащан,- наступним помічником, або радником стане Сухарьков?!

Та не може бути, щоб така патріотична та вболіваюча всім серцем за простих людей "Батьківщина" цілувалася з регіоналовським Фірташем :o :-? Можливо місцева влада бере підлеглих регіонала, щоб ті контролювали бюджнт?
29 квітня 2013
Щойно депутати Черкаської міської ради ухвалили новий склад виконавчого комітету.
Членами виконкому стали А.БОНДАРЕНКО, С.ОВЧАРЕНКО («Батькивщина).
Сам А.Бондаренко переконує що функція опозиції в виконкомі зводитиметься насамперед до контролю за діями влади
07 травня 2013 08:49 Прочерк
в склад виконавчого комітету вводять головного опозиціонера, голову обласної організації «Батьківщина» А.Бондаренка... фракція «регіонів», фракція комуністів одностайно голосує за введення лідера опозиції в склад виконавчого комітету
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Сидоров. 03.10.2017 11:35
Чого їм не сидиться на своїх роботах. Чого вони рвуться у мерію.Керувати? Так керувати ще треба вміти. У нього що, є диплом про вміння кваліфіковано керувати, чи він так, на хапок вирішив стати керівником. Он, повна рада керівників, а місто в ж...опі повній.Чи якщо Скорик прийде, то зразу настане покращення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Надія. 03.10.2017 10:57
В зв'язку з погіршенням справ на ПО Азот, та купівлею мером Черкащан,- наступним помічником, або радником стане Сухарьков?!