реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пообіцяв черкаському журналістові Вадиму Комарову оприлюднити відеозаписи із відеокамери, встановленої у його кабінеті, за весь час його перебування на посаді.

Безымянный

Про це пан Комаров повідомив у «Фейсбуці».

– Жителі міста Черкас повинні знати, чим займається міський голова, – говорить Анатолій Бондаренко у відеоролику Комарова. – Після мого обрання ми встановили приховану відеокамеру, тому що розуміли, що, можливо, будуть провокації. І вона (ця ідея, – ред.) сьогодні спрацювала: один із депутатів сказав, що у кабінеті міського голови була якась певна домовленість. Згадували про якихось інвесторів, ще якихось депутатів. То я готовий надати слідству, правоохоронним органам, а також журналістській спільноті повні версії записів з кабінету міського голови у денний і нічний час – повністю всі записи, які збереглися, для слідства, щоб воно допитало цього депутата і поставило на цьому крапку.

реклама

Коментарі  

 
+9 #11 Лопух 04.10.2017 12:00
Дешевый трюк, рассчитанный на лопухов. Все серьезные вопросы решаются в общественных местах и кабинетах где перед встречей, как минимум, проводится проверка на наличие радиотехнически х средств. А так, это подстава и сбор компромата на друзей и мелкотравчатых чиновников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 підпис здесь 04.10.2017 11:55
А в кінці відео має на камеру сказати:"А вам слабо?")))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 на районі 04.10.2017 11:01
Метушня задроченого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Олег Стогнієнко 04.10.2017 09:43
Анатолію Бондаренку слід проявляти мужність. Запропонувавши двічі судимого за розбій та грабіж Радуцького секретарем ради - зробив помилку. Але не помиляється той, хто нічого не робить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Боря 04.10.2017 08:55
Йому повідомили що запис прихованим носієм м‘яко кожухи незаконно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Коп 04.10.2017 08:22
Опс, то Бондаренко знімав на скриту камеру?

Знаючи це, він явно вів себе корректно, а ось ті хто приходили могли і наговорити... Хитрий лисун)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Сотник 03.10.2017 22:39
Всі «грошові» питання, нормальні люди, вирішують не у службових кабінетах!!! Кого ти хочеш здивувати такою постановою питання?! Особисто бачив, серед білого дня, як ти рахував пакет «наліка», біля «Рефлекшена», на початку літа цього року! Тоді, напевно, все було «чьотко»?! А тепер - жо.а! Заправки газом, СТС, чому не працюють вже місяць, пане Бондаренку?! Ти ж говорив, що там все норм? Весною незнав чиї вони! Виявляється- твої!!! Чому так стверджую?Потому, як і ти заявив про замовників вбивства Бінусова! Тепер купи собі БТР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Левко 03.10.2017 22:00
Черкаський залізяка-Труханов. Шабанов, Мушієки, Овчаренки обласні і міські, Гура, Діскант, Буданцев, Добровольський М. Бородай, Савін, діти із Свободи, РПУ, менеджери партії "Батьківщина", Волошин, Ільяшенко, Репенко, Ситник, усі члени виконкому це одна з ОЗГ міста знищують красиве місто Черкаси. Неуки, бездарі, цинніки, злочинці. Після Михайла М. наступній хто на Алею Слави
??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Надія. 03.10.2017 21:05
І після цього всього що ми почули і побачили ,хтось повірить що камера працювала і при проведенні таких договорняків? Сам себе писав, щоб здати? Чому попереджувально ї таблички на дверях кабінету не має? Стид і позор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 полкан 03.10.2017 20:30
ну тепер це уже не смішно, буде настояще ЧеркаГо!