реклама

реклама

Вперше за довгий час «XXL» вийшов за звичні рамки, виділивши відразу сім розворотів для ексклюзивної фотосесії.

unnamed (3)

«Олена Тамерлана» під таким зухвалим заголовком журнал «XXL» опублікував відверті знімки прекрасної половини дуету TamerlanAlena. Це її перша зйомка для чоловічого глянцю, раніше Олена не була готова для таких відвертих фотосесій, втім, як і її чоловік Тамерлан. Зйомка пройшла на березі моря в Туреччині, де Олена відображена на залитому сонцем пляжі в купальниках і без.

Про це пише сайт feme.ua

unnamed (4)

У великому інтерв'ю на запитання де межа сексуальності і вульгарності в зовнішньому вигляді Алена відповіла: «У кожної артистки є свій образ і вона сама визначає межі. Особисто мені не подобається, коли дівчина надмірно підкреслює свою сексуальність. Іноді це затьмарює інші позитивні якості артистки і за нею закріплюється імідж, від якого складно позбутися ».

Не обійшлося і без коментарів Тамерлана. На питання якими були його емоції, коли він дізнався, що Олена прикрасить обкладинку відвертого журналу «XXL» він відповів: «Для мене це стало несподівано приємною новиною! Я був дуже радий, і відразу ж сказав, що не тільки обкладинка, але і вся фотосесія буде крутою і вогняною. Побачивши результат, я був і залишаюся в шаленому захваті!»

unnamed (5)

Нагадаємо, Олена Омаргалієва є донькою заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #22 Бог піара 09.10.2017 12:11
чудєса фотошопа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Геноссе Борман 05.10.2017 07:26
Чортішо і збоку бантик. Взали шасси DAF LF 45, растянули до неприличия и зачем то присобачили кабину от старшей серии XF...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 Ох 04.10.2017 23:57
Цитую Сидоров.:
Баришня на любителя.Взагалі ізюминки на фото нема. Як усі.

Сидоров, це в тебе від того що "глаз радует да зуб не ймет..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 Сидоров. 04.10.2017 21:44
Баришня на любителя.Взагалі ізюминки на фото нема. Як усі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Хлопець з вилами 04.10.2017 18:44
Цитую Нічого не переплутали?:
А при чому тут її батько?! Дозволи на таке чоловік видає або ні.
Це якби сам Сапартаєвич так сфотографувався - тоді була б тема для писанини.

А ну Сапартаіч, скидай штани. Хвотосесію робить будем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 БИЛЫК ... 04.10.2017 18:37
Набор костей м банка крови...вот и все что можна сказать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 батя 04.10.2017 18:27
ніщо так не бісить як успіх інших людей! :P :roll:
а тепер гайда мінусувати коментар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 РезидентЪ 04.10.2017 17:03
Срам! Шалава портовая ! Опять же понаехавшая
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 СОЛДАТ 04.10.2017 15:20
Цитую Батрахоміомахія :
Нє, ну а шо! Он заступниця міністра Авакова така собі Дєєва ще не такі фотки виставляла в інтернеті. І нічо.

То було в Фейсбуці якщо я не помиляюся.Там ця Дєєва сама себе рекламувала.В нашому випадку-зовсім інша історія.Тут іде реклама з сайта з гордим девізом "Про це говорять Черкаси".Наче Черкасам нема про що говорити окрім тіла А.Омаргалієвоі. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Було б що обговорювать 04.10.2017 15:10
Цитую Модель:
Живьем она хуже. Здесь классно сделали визажисты волшебники и фотограф.

Оце на таких ці фотки в глянцевих журналах і розраховані - на таких, як коментунша яка називає себе "Модель", - примітивів з рівнем інтелекту інфузорії Туфельки :-)
Хоча зараз "Модель" образиться і скаже, що вона - інфузорія ТуфелькаНаКаблу чку :-x
Ну, фото - і що далі? При чому батько і те, що він - заступник голови ОДА?!