реклама
Sucurity Police

реклама

 

Чоловік на полюванні здійснив постріл з власного карабіну та влучив у свого товариша. Від отриманого поранення 37-річний чоловік помер. Підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України, інформують у поліції Черкаської області.

 

;jsessionid=5F36592545EA75CABB0F444729C02104 До чергової частини Кам’янського відділення поліції зателефонував 41-річний місцевий житель та повідомив, що під час полювання випадково вистрелив у свого товариша. Пораненого чоловіка він відвіз до лікарні та повідомив про подію до поліції. В медичному закладі правоохоронці поспілкувались з чоловіком та дізнались, що він разом з товаришем полювали. Коли їхали в машині, він з вікна побачив, що на полі біжить тварина, перезарядив карабін та здійснив постріл, але влучив в товариша. Від отриманих травм чоловік помер.

Правоохоронці затримали підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Адвокат адвоката 06.10.2017 16:50
Цитую Накуси- выкуси:
Не учи учёного . Не путай праведное с грешным. Тебе объясняют что ты просто тупой человек. Одна извилина и та вдоль пробора. Счастливо оставаться. :P

Видно, тупо "объясняешь". Сказав би, що я такий, як ти. От це була б образа! :lol:
Пока, дефективный (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #21 Накуси- выкуси 06.10.2017 14:22
Цитую Адвокат адвоката:
[quote name="Накуси -выкуси"]
Воспитание получше твоего будет. Поверь... В отличии от тебя не КОЛХОЗНОЕ. Придраться к языку уже решил? Смотря кто ещё провокатор. Всех дураков на свете не переучишь! :P :P :P ..

Таки точно - не перевчиш усіх "накусі-викушених" :lol: Ти там акуратніше, бо Кам'янщина - сільськогоспода рський район, за "колгоспників" можуть і в гризло дати. Озирайся, як ходиш. Не учи учёного . Не путай праведное с грешным. Тебе объясняют что ты просто тупой человек. Одна извилина и та вдоль пробора. Счастливо оставаться. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Адвокат адвоката 06.10.2017 13:52
Цитую Накуси -выкуси:
Воспитание получше твоего будет. Поверь... В отличии от тебя не КОЛХОЗНОЕ. Придраться к языку уже решил? Смотря кто ещё провокатор. Всех дураков на свете не переучишь! :P :P :P ..

Таки точно - не перевчиш усіх "накусі-викушених" :lol: Ти там акуратніше, бо Кам'янщина - сільськогоспода рський район, за "колгоспників" можуть і в гризло дати. Озирайся, як ходиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 СОЛДАТ 06.10.2017 13:34
Давай "Адвокат" - дожимай цього ватана.Він уже "пливе".Скоро на матюки перейде.Або плакати почне. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #18 Накуси -выкуси 06.10.2017 13:24
Цитую Адвокат адвоката:
Цитую Накуси - выкуси:
Адвокат адвоката! Лошара это ты. :lol: Причём ты конкретный ЛОХ и уже очень давно... Тебя никто не оскорблял. Ты просто не воспитанное, колхозное быдло. :lol: :lol: :lol:

А ти бидло виховане, мабуть? І не "колхозное"? Ще й кацапською мовою! Прямо інтелігент провінційний! :lol:

Воспитание получше твоего будет. Поверь... В отличии от тебя не КОЛХОЗНОЕ. Придраться к языку уже решил? Смотря кто ещё провокатор. Всех дураков на свете не переучишь! :P :P :P ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Адвокат адвоката 06.10.2017 12:56
Цитую Накуси - выкуси:
Адвокат адвоката! Лошара это ты. :lol: Причём ты конкретный ЛОХ и уже очень давно... Тебя никто не оскорблял. Ты просто не воспитанное, колхозное быдло. :lol: :lol: :lol:

А ти бидло виховане, мабуть? І не "колхозное"? Ще й кацапською мовою! Прямо інтелігент провінційний! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #16 Накуси - выкуси 06.10.2017 11:37
Цитую Адвокат адвоката:
Цитую Накуси- выкуси:
Цитую Адвокат дьявола:
Нічого, відкупиться. Грошей у нього чимало.

Слушай ты адвокат Кузькин сын. Ты считай свои деньги. Конечно же если они у тебя есть.

А ти вже, бачу, нормально викусив :lol: Не нєрвнічай так, лошара :lol:

Адвокат адвоката! Лошара это ты. :lol: Причём ты конкретный ЛОХ и уже очень давно... Тебя никто не оскорблял. Ты просто не воспитанное, колхозное быдло. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Адвокат адвоката 06.10.2017 09:21
Цитую Накуси- выкуси:
Цитую Адвокат дьявола:
Нічого, відкупиться. Грошей у нього чимало.

Слушай ты адвокат Кузькин сын. Ты считай свои деньги. Конечно же если они у тебя есть.

А ти вже, бачу, нормально викусив :lol: Не нєрвнічай так, лошара :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Артилерист 05.10.2017 19:24
І їжаку зрозуміло, їхали браконьєрити, ганяли по полях, хто за кермом був з'ясує слідство. Один побачив кабана, ухватив карабін, вистрелив, попав не туди... Думається, що їх там було не двоє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #13 Накуси- выкуси 05.10.2017 18:44
Цитую Адвокат дьявола:
Нічого, відкупиться. Грошей у нього чимало.

Слушай ты адвокат Кузькин сын. Ты считай свои деньги. Конечно же если они у тебя есть.