реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на закиди АТовців щодо недоречності трауру оголошеного за загиблим депутатом міськради Михайлом Бінусовим. Анатолій Бондаренко закинув тим АТОвцям, які прийшли на сесію, що вони свого часу не пускали Михайла Бінусова до його робочого кабінету.

599606

-Я з повагою ставлюся до учасників АТО, – сказав Бондаренко.  – За моєї каденції загинуло двоє черкащан. За ними обидва рази оголошувався траур.

Коли АТОвці продовжили наполягати на тому, щоб Бондаренко вибачився, він сказав, що зробить це тоді, коли слідство підтвердить зв'язок загибелі Бінусова з кримінальними розборками

А поки, як нагадав Бондаренко, міністр МВС Аваков заявив, що має докази діяльності в Черкасах кримінального угрупування.

Після цього АТОвці вийшли з зали зі словами «Мер сєпар!»

У роботі сесії оголошено перерву

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 П.Серый 10.10.2017 10:47
Цитую В. Белий:
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельног о (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

при чем тут мер, служивые???

Вы прям таки слепой. Государство лишает гражданства гражданина Грузии Саакашвили, который с нарушением Закона проникает в Украину, а мер его с распростертыми объятиями принимает, жилье предоставляет. Область тушит торфяники в Ирдыне, а мер не помогает области. Зато мер почему-то едет мимо горящего Ирдыня в Смелу решать проблему Смелянской медсанчасти. Что-то тут не так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Правдолюб 06.10.2017 09:02
Жаль, что этих так называемых АТОвцев (настоящие бойцы таким заниматься не будут) так лихо используют политики, бандиты и все кто готов платить. Такую же роль в свое время выполняли афганцы. Противно и за державу обидно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Аркадий Зубенко 06.10.2017 08:27
Цитую СОЛДАТ:
Цитую В. Белий:
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельног о (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

при чем тут мер, служивые???

Поедь в зону АТО -там тебе популярно расскажут при чем."Сепар" и сепаратист - не одно и тоже. :lol:

Слухай козлодоев солдат,у тебя тупорылство врождённое или приобретённое?Если первое,то бог простит,а вот второе нужно срочно лечить и есть такое средство,как пистюлины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Олег 06.10.2017 08:23
Шановні, у менедрузів АТОвців дуже багато. Однак, жоден з них так себе не поводить. І взагалі, коли реально на передовій, то після того, що там переживеш, вже по іншому реагуєш на проблеми і життя в цілому. Бо у нас мода така, вибачте земляки, але правда:
1. Як був яник, то у нього звідкись аж 3,5 мільйона однопартійців було. (іпоки було добре, то мовчали)
2. Тепер з підйомом патріотичного руху, багато з тих "партєйців" різко стали патріотами.
3. А ще як АТОвців почали поважати, то багато хто став різко АТОвцем. Політики, підприємці, просто любителі корочЄк і профітів з них.
Отож, маємо те, що маємо.
І, взагалі, в чому суть такої страшної паніки, яку підняли дані особи? Траур? Символізм? А ціни, комуналка, війна на сході, зубожіння народу, не хвилюж? Нє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Люблю загадки логики 05.10.2017 18:46
Булева алгебра. Но,на вскидку, - СОЛДАТ, ближе к Хома, чем к "спасённому - рядовому Бильда". А даритель нэтэлей - каким он был, таким он и остался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 СОЛДАТ 05.10.2017 18:25
Цитую АТУ:
Я не фанат Бондаренка, і вважаю, що він займає не своє місце. Але ці "атовці" вже задрали своїми кониками. Тільки й можуть, що волати, качати права і вимагати землю.
Не хочу образити справжніх воїнів, але саме вони - справжні - не пхаються куди попало. Це скромні і порядні люди.
Хороводи водять, в основному, особини, які завжди були бидлом і невдахами, а ті декілька місяців у зоні АТО розуму їм не додали. А от нахабства у них - через край. Фу, олені!

Тебе ще ніхто не драв.Ти задраним родилося. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 СОЛДАТ 05.10.2017 18:24
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую В. Белий:
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельног о (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

при чем тут мер, служивые???

Поедь в зону АТО -там тебе популярно расскажут при чем."Сепар" и сепаратист - не одно и тоже. :lol:

Це думка диванного гладіатора?

А твій "висер" - це голос ватного ушльопка? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 АТУ 05.10.2017 17:49
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 прохожий 05.10.2017 17:19
Цитую СОЛДАТ:
Цитую В. Белий:
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельног о (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

при чем тут мер, служивые???

Поедь в зону АТО -там тебе популярно расскажут при чем."Сепар" и сепаратист - не одно и тоже. :lol:

Це думка диванного гладіатора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #4 СОЛДАТ 05.10.2017 16:25
Цитую В. Белий:
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельног о (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

при чем тут мер, служивые???