реклама

реклама

Депутати кількох фракцій залишили залу засідань Черкаської міськради просто посеред сесії, через те, що міський голова Анатолій Бондаренко не вибачився перед АТОвцями, які просили від мера вибачень за день жалоби з приводу вбивства депутата Бінусова.

Секретар міськради Олександр Радуцький звернувся до Анатолія Васильовича:

- Якщо ви зараз не вибачитеся перед хлопцями,депутати від “ПВД”, “БПП” і “За громаду” залишать залу.

На що Бондаренко відповів:

- За що вибачатися?

Зрештою, депутати вийшли із зали, не зважаючи на заклик працівників КП “Черкасиелектротранс” розглянути їх питання.

Депутат Віталій Косяк заявив:

- Я теж воював. Не можна бути упередженим, робота не може припинятися.

Відомий черкаський політик Любов Майборода також закликала депутатів виконувати свої обов'язки.

Але частина депутатів усе-таки залишила сесію. Після цього відбулася перереєстрація. У залі залишилось 22 депутата — тож, кворум зберігся. Робота депутатів на сесії триває.

Ситуацію прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко:

- Прикро, що залу покинули депутати, які одночасно є державними службовцями. Місто повинно працювати і вчасно отримувати послуги.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Коп 06.10.2017 08:28
Прикро за Радуцького. Вбили народного виборця, людину за яку населення міста віддало савій голос, людину яка була депутатом і як секретар міськох ради Радуцький мовчав би...

Хочеш перед АТОвцями прогнутись - то ініціюй якийсь один день в рік в місті як жалобний за людьми що віддали життя за свободу України, але не сумувати за УБИТИМ в мирному місти, народного обранця та свого колегу - це сумно, пане Радуцький, це аморально!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Святослав 06.10.2017 01:44
Виходить на думку Зорі і його компанії, якщо всю його компанію і його грохнуть, то мерія не повинна відзначати цю "сумну" дату) Смішні хлопці бродського миши .Мавпі вони і в Африці мавпи) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Артилерист 05.10.2017 21:32
Цитую Я:
Депутатам платять державну зарплату, яка формується із податків простих лідей, а вони залишають сесію і не працюють на благо міста.Покинув би я своє робоче місце-зразу б звільнили. Ганьба депутатам, не хочуть працювати-вигнати їх.На їхнє місце за забором мерії можна швидко набрати нових людей. ДАРМОЇДИ на державних харчах

Депутати місцевих рад не одержують ні від держави, ні від місцевої влади ніякої зарплати, не вводьте в оману людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 коля 05.10.2017 19:04
Депутати мисцевых рад не отримують зарплати, вони на громадських засадах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 РезидентЪ 05.10.2017 18:25
Цитую Я:
Депутатам платять державну зарплату, яка формується із податків простих лідей, а вони залишають сесію і не працюють на благо міста.Покинув би я своє робоче місце-зразу б звільнили. Ганьба депутатам, не хочуть працювати-вигнати їх.На їхнє місце за забором мерії можна швидко набрати нових людей. ДАРМОЇДИ на державних харчах

Тупица. Депутаты гор. и сель.советов зарплаты не получают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Улыбнуло 05.10.2017 18:19
Як за відомого черкаського політика, так і за його заклик до депутатів виконувати свої ....ські обов'язки. Мало когось ХХXуть!! (Тебе не книжки, начальник, тебе заголовки писать). Плюсую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 Надія. 05.10.2017 15:00
Ну не розуміє Залізяка елементарних речей. Та уже і не зрозуміє. На жаль..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Я черкащанин 05.10.2017 13:42
Цитую Семен:
А что это за новая партейка "За громаду". Чьих будут? Кто перекрасился? И голосовали ли черкащане за такую партию на выборах?

Це не партія, а депутатська група на чолі з колишнім укропівцем Русланом Зорею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Семен 05.10.2017 13:24
А что это за новая партейка "За громаду". Чьих будут? Кто перекрасился? И голосовали ли черкащане за такую партию на выборах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 федор принципиальный 05.10.2017 13:14
Война продолжается и с каждым днем набирает обороты,чем все это г**но закончится?