реклама
Програма навчання депутатів
Представників технічної місії Міжнародного Валютного Фонду із Португалії, Італії, Франції, Колумбії, США та Великої Британії з робочим візитом завітали до Черкаської ОДА. Їх цікавили питання впровадження реформи децентралізації, фінансові можливості та потенціал нашого регіону, інформує офіційний сайт Черкаської облдержадміністрації.

22254998_731333293743912_5992117286810090283_o

В ході робочої зустрічі фахівців місії МВФ з представниками Департаменту фінансів та Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації було обговорено значний перелік актуальних питань перебігу реформи децентралізації області.

Директор Департаменту фінансів Наталія Кравченко окреслила особливості формування та виконання обласного бюджету в умовах реалізації реформи. Про стан добровільного об’єднання громад в області поінформував заступник директора Департаменту регіонального розвитку Сергій Даниленко.

У ході жвавої дискусії були виділені основні підсумки реформування системи місцевих фінансів та міжбюджетних стосунків, переваги та вади існуючої моделі доходних та видаткових повноважень, законодавче забезпечення місцевих бюджетів, підвищення рівня їх самостійності у прийнятті рішень в результаті реформ.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Такі справи 10.10.2017 21:49
Перевіряли кількість МАФів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Кот-ток 10.10.2017 15:28
когдато популярными были значки с надписью "не мешайте мне жить", это я к тому что не пошло бы это МВФ извесно куда со своими реформами и дебильными требованиями, мы без никх както разберемся как нам жить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама