реклама
Кредит готівкою
реклама
В Черкасах два класи першачків навчаються за новою програмою. У них звичний розклад, проте уроки проходять в іншій формі, інформує телеканал «Рось».

15645314_564090917115830_1334255240_n 8 ранку. 9-та гімназія Черкас. Школярі починають сходитись на перший урок. Проте у цих першокласників замість традиційного читання – урок «Я досліджую світ».

Із такої зустрічі розпочинається кожен навчальний день. Вони виконують руханку, відгадують загадки, грають пантоміму і просто спілкуються про погоду із вчителями. Далі йдуть до класу і продовжують вивчати традиційні предмети, проте зовсім у іншій формі.

Школярі не мають щоденників та домашнього завдання, не пишуть контрольні роботи. Крім того, парти розташовані зоновано, та і сидіти за ними малеча не зобов’язана.

Самі ж першокласники із задоволенням навчаються читати, писати, рахувати по-новому. І не стомлюються це робити. Задоволені й батьки, адже діти ідуть до школи із радістю!

Не уникнути участі у навчанні за новою моделлю і батькам, адже вони разом зі школярами виконують практичне завдання, яке триває протягом року.

За системою нової української школи у Черкасах навчаються поки що лише два класи, у 9 гімназії.

Крім того, ще один клас у цій школі навчається за експериментальною програмою «Інтелект України». Першокласники мають спеціальні зошити замість книжок.

Книжки у цій програмі існують хіба що для трудового навчання та основ здоров’я. Діти можуть висловлювати власну думку, тож різні відповіді на питання вчителя є правильними.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр