реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував призначення начальником Придніпровськоі СУБ Марії Бінусової. Він зазначив, що ця людина має досвід роботи, а також здивувався запитанням журналістів щодо того, що Марія є племінницею розстріляного депутата Михайла Бінусова, пише "Про все"

115005-500x333

- Людина має досвід роботи і навіть після призначення у понеділок вже відмінно доповідала. Подивимось по роботі, - сказав міський голова. - Я призначаю виключно черкащан, а не варягів, які насідали наше місто вісім років.

Також міський голова не виключає, що посаду керівника департаменту ЖКК може посісти Сергій Танюк.

- Я вважаю, що це людина принципова, фахова. І можливо будемо розглядати питання, що він займе посаду в департаменті, - зазначив Анатолій Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #9 007 11.10.2017 08:44
[quote name="федор принципиальный"]Интересно,а где эта мадам досвид получила ?
На цю мадам записано близько 60 ділянок землі, будинки, автомобілі та інше майно, яке свого часу на неї переписав Бінусов. Тепер її хлопці тримають біля себе, щоб не дала на ноги із чесно заробленим та їх не кинула.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 федор принципиальный 10.10.2017 21:30
Интересно,а где эта мадам досвид получила ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Надія. 10.10.2017 20:42
Це ж які потрібно перед Бінусовим мати борги щоб так батрачити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Карим 10.10.2017 13:33
Дуже змістовна сторінка на фейсбуці))), головне що вже "керує КП Придніпровський суб". цікаво а яка освіта в досвідченої керувальниці? https://www.facebook.com/maria.binusova1?lst=100001633801155%3A100002246060745%3A1507630974
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 ВДВ 10.10.2017 13:17
Толя, так ти ж сам парашутіст-парашутістом! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Ну ти загнув, Тоха! 10.10.2017 13:08
Що-що ти там сказав про варягів, лисий лисянин? :lol:
Теж мені "корінний черкащанин" знайшовся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Батрахоміомахія 10.10.2017 13:07
А тоді ще й дивується, чому атовці ображені оголошеним трауром в день поховання Бінусова. Вилазять наверх хитромудрі схеми "относительно честного отъёма денег у населения" на чолы з Бондаренком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 стабилизец 10.10.2017 12:58
Цитую Семен:
А потом откроют ЧП ЖКХ г. Черкассы. Учредителями снова будут Танюк и Бинусова.

так уже. От КП одно название осталось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Семен 10.10.2017 12:39
А потом откроют ЧП ЖКХ г. Черкассы. Учредителями снова будут Танюк и Бинусова.